Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 05:00:50

Державна митна служба України відзначила 21-річницю з дня створення

26.06.2012   07:25

Колектив Чернігівської митниці підійшов до професійного свята з позитивними показниками. З початку року чернігівськими митниками проведено митне оформлення близько 40 тисяч тон вантажів, через митний кордон України у зоні діяльності митниці прослідувало понад 1,3 мільйони громадян, здійснено пропуск більше 400 тисяч транспортних засобів.

На сьогоднішній день митницею до Державного бюджету України перераховано понад 1 мільярд гривень. А це означає, що результатом роботи колективу митниці, як і усієї митної служби України, є щоденне забезпечення реалізації в Україні  соціально-економічних програм, виплата заробітних плат, пенсій та стипендій.

Позитивні зрушення має Чернігівська митниця і в правоохоронному напрямку діяльності. З початку року митниками виявлено та припинено 20 випадків незаконного переміщення наркотичних та психотропних речовин, 9 випадків незаконного переміщення холодної зброї та вибухових речовин. За даними фактами митницею порушено 7 кримінальних справ, в яких предметами контрабанди є наркотичні засоби, порох, холодна зброя. За фактами порушень митного законодавства митницею порушено 346 адміністративних справ, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 9 мільйонів гривень.  

Керівництвом митниці  вживаються заходи, що спрямовані на зменшення часу митного оформлення товарів, зменшення впливу людського фактору на прийняття рішень з питань митного контролю та оформлення, використання програмно-інформаційних модулів "Інформаційний термінал". У митниці діє Консультаційний центр, Громадська рада при Чернігівській митниці, триває процес створення Клубу великих та сумлінних платників податків. Налагоджено дієвий зворотній зв'язок між суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності та митницею для оперативного вирішення питань, що виникають при здійсненні митних процедур. Збільшується коло підприємством, що залучені до електронного декларування. З початку року підрозділами митниці оформлено 5359 електронних документів.

Особлива увага приділяється прискоренню здійснення митних формальностей, недопущенню черг у прикордонних пунктах пропуску.

Результатом цього є зменшення у 2012 році середнього часу митного оформлення товарів за вантажними митними деклараціями, порівняно з 2011 роком: у митному режимі "імпорт" час зменшився з 2 годин 06 хвилин  (у 2011 році) до 1 години 15 хвилин (у 2012 році), у митному режимі "експорт" - з 1 годин 06 хвилин (у 2011 році) до 0 годин 48 хвилин (у 2012 році).
 

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини