Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:23:32

Рейдерського захоплення нема, та ситуацію пильнуватимуть надалі

06.03.2018   15:11Агенцiя

Такого висновку члени оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу дійшли під час розгляду питання щодо ТОВ «Плиски-Агро» (Борзнянський район).

Нагадаємо, нещодавно керівництво зазначеного товариства звернулося до заступника голови обласної ради Арсена Дідура з проханням допомогти уникнути рейдерського захоплення агропідприємства. На переконання заявників, у певної групи осіб є намір спровокувати конфлікт між орендарями та пайовиками, аби дискредитувати ТОВ «Плиски-Агро».

На початку засідання всі члени штабу висловилися за відсторонення політичного аспекту питання і його розгляд суто в правовому полі. Після заслуховування всіх сторін конфлікту з’ясувалося, що фактичних проявів рейдерства не зафіксовано. Однак, на переконання деяких учасників засідання, підприємство таки має бути насторожі.

Сергій Сергієнко, заступник голови облдержадміністрації: У  цій ситуації є наше спільне досягнення (ред. обласної влади та бізнесу) — це збільшення орендної ставки за землю.

Даний випадок, на щастя, не є прикладом рейдерського захоплення. Однак облдержадміністрація і надалі спостерігатиме за ходом справ, за необхідності звертатиметься до відповідних органів.

Наразі маємо налагодити діалог між представниками бізнесу та керівництвом Борзнянського району й новоствореною ОТГ.

Арсен Дідур, заступник голови обласної ради: На жаль, факти рейдерства в Україні є. І всі підприємства, особливо у передвиборчий період, мають бути готовими до провокацій. Та я вважаю, що у питанні розвитку регіону політичні сценарії недоцільні.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини