Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 лютого, 01:32:00

Обласний центр відвідав заступник Міністра юстиції Сергій Петухов

03.03.2018   19:51Агенцiя

З робочим візитом у Чернігові 2 березня перебував заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

Під час прес-конференції посадовець розповів про соціально важливі ініціативи, що на сьогодні успішно діють по всій території України.

— Наше відомство — одне з найбільш контактних: сюди звертаються мільйони людей. Щодня вони користуються нашими послугами, реєструють шлюби, народження, смерті, вимагають виконати судове рішення. Відтак, у роботі дуже важлива особиста комунікація посадовців з громадянами, — зазначив заступник Міністра.

Сергій Петухов, зокрема, анонсував запровадження в майбутньому не менш важливого блоку роботи в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» — заходів з ліквідації заборгованості по заробітній платі.

Йшла мова і про ліквідацію на Чернігівщині боргів по аліментам відповідно до нового Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», прийнятого наприкінці минулого року та більш відомого як Закон #ЧужихДітейНеБуває.

Цього ж дня Сергій Петухов з керівником Головного територіального управління юстиції в області Олегом Трейтяком зустрілися з жінками, які завдяки впровадженню зазначеного нормативного акту вже отримали аліментні виплати.

Насамкінець робочої поїздки посадовці здійснили прийом громадян у міському центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


За інформацією Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини