Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 12:17:55

За адміністративне правопорушення на редактора газети правоохононці склали протокол

25.06.2012   07:10

В темний час доби, близько 04:00 ночі 23 червня працівники міліції Ніжинського міськвідділу УМВС виявили, що двоє невідомих в рукавичках написали фарбою на асфальті навпроти міськвідділу «Наркобарони» і стрілкою вказали на міськвідділ.

Коли побачили працівників міліції, один з невідомих відразу втік. Іншим виявилася жінка, яка, пройшовши до міськвідділу, навідріз відмовилася надавати свої анкетні дані та пояснення.

Інформація була зареєстрована в журналі реєстрації заяв та повідомлень про злочини Ніжинського міськвідділу.

Приблизно о 06:30 23 червня було встановлено, що цією особою є головний редактор Гадяцької міської газети «Свобода Слова» (місто Гадяч, Полтавської області) Крат Ірма Миколаївна. В подальшому, в присутності понятих, остання пояснила, що напис в темний час доби навпроти міськвідділу вона зробила власноруч, висловлюючи свою незгоду з рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова щодо вироку так званим «Ніжинським робінгудам».

Через мережу Інтернет на сайті Полтавської області, в присутності понятих, було підтверджено особу затриманої. Вона дійсно представлена там як головний редактор газети «Свобода Слова» з міста Гадяч Полтавської області.

Після цього громадянці було роз'яснено її права та складено протокол згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», що передбачає штраф від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В присутності понятих жінка погодилася з фактом правопорушення, викладеного в протоколі про адміністративне правопорушення, але підписувати протокол відмовилася без будь-яких пояснень.

Після ознайомлення з матеріалами, І. Крат заявила, що претензій до працівників міліції не має, про що зробила власноручний запис у книзі відвідувачів Ніжинського міськвідділу УМВС.

Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії для прийняття рішення.

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.