Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 04:46:54

У Чернігові запросили на Бейкер-стріт поговорити про медичну реформу

05.02.2018   15:40Агенцiя

Неформальний закритий клуб джентльменів 4 лютого провів перше організаційне засідання та перше пробне робоче засідання, котре відбулося в приміщенні «Просвіти».

Оскільки, як сказав класик, всі дурниці в світі робляться із серйозним виглядом обличчя, а у нас із почуттям гумору все в порядку, саме тому і виникла така назва неформального закритого клубу джентльменів. Є і ще ряд інших причин, але про це пізніше. Одна із них та, що відомий літературний герой жив у Лондоні також на вул. Хлібопекарській, що на англійській мові звучить як Бейкер-стріт! Чернігів на Десні як Лондон на Темзі то чого б не поспілкуватись джентльменам і у нас!…

Засновники закритого джентльменського клубу окреслили основні принципи його функціонування та морально-етичних правил діяльності. Зокрема вони повинні знати та сповідувати основні філософські засади батьків українського народу Сковороди, Шевченка, Франка, Орлика, Грушевського та інш.

Обговорюються лише ідеї, проекти, структури, їх діяльність, членам клубу заборонено обговорювати окремих людей чи ставати на позицію якоїсь партії, беручи за найбільш серйозну потребу людини – потребу істини. Наразі робочим гаслом членів клубу став філософський вислів Івана Франка «Кожен думай що на тобі мільйонів стан стоїть. Кожен знай, що мільйонам мусиш дати ти отвіт».

Шерлок Холмс, як неформальний громадський детектив постійно радився та дискутував із доктором Ватсоном, як неформальним громадським експертом із різних питань… Аналогічно темою першої пробної робочої дискусії стала тема ходу імплементації в місті Чернігові та області І етапу медичної реформи… На цей раз в ролі Шерлока Холмса із даними громадського розслідування виступив відомий громадський діяч, голова інформаційного комітету Громадської ради при ОДА В’ячеслав Родимченко, а в ролі доктора Ватсона, як учасника дискусії та громадського експерта на цей раз був також голова комітету охорони здоров’я Громадської ради при ОДА, також доктор Іван Осадців.

В результаті дискусії та спілкування із іншими членами клубу сформовано резюме, котре після доопрацювання буде направлене зацікавленим установам та посадовим особам, а пізніше опубліковано.
Спілкування проходило в неформальній обстановці, за чашкою смачної специфічної клубної кави…Учасники жартували, що не бояться аналізувати найскладніші державні проблеми, адже це «професіонали збудували Титанік, котрий (на їхню думку) не зможе потопити навіть Бог, а любитель із Божим благословенням збудував ковчег…».

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.