Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 11:43:15

Виїзне засідання депутатської комісії Чернігівської обласної ради

05.01.2018   12:09

4 січня у Ніжині відбулось виїзне засідання постійної депутатської комісії Чернігівської обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери на чолі з головою Журманом Сергієм Миколайовичем.

Також були присутніми заступник голови Ковтун Алла Юріївна, члени комісії: Ковальчук Тетяна Миколаївна, Бойко Людмила Василівна, Міклухо-Маклай Надія Петрівна, Шматок Микола Миколайович та директор департаменту культури і туризму Левочко Олександр Володимирович. Делегація зустрілась з міським головою Анатолієм Лінником, секретарем міської ради Валерієм Салогубом, заступниками голови Сергієм Дзюбою, Ігорем Алєксєєнком, начальником управління культури і туризму Тетяною Басак, директором коледжу культури і мистецтв Володимиром Дорохіним.

У ході зустрічі обговорили нагальні питання у сфері культури, зокрема можливість надання Ніжину статусу історико-архітектурного заповідника, проведення інвентаризації монументальних пам'яток  архітектури, інспекція коледжу культури і мистецтв та візит до Драматичного театру. 

Олександр Левочко висловив подяку міському голові, профільному заступнику, управлінню культури і туризму та команді Ніжинського телебачення за  сприяння і висвітлення участі Ніжинських вокалістів у пісенному конкурсі, що проходив у Києві.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

 Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях

Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях 10:14

Вчора до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмачі біля залізничної станції потяг збив людину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

21 червня: цей день в Україні і світі

21 червня: цей день в Україні і світі 08:41

ДЕНЬ 849 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 849 RUSSIAN AGRESSION

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини