Телефонний зв'язок і поштові послуги підвищаться
З 1 січня граничні тарифи на фіксовану телефонію підвищаться в середньому на 8,3%. Таке рішення ухвалила НКРЕКП з ініціативи "Укртелекому".
Згідно з вказаними на сайті компанії даними, у рамках базового тарифного плану відбудеться зростання місячної плати з 62 грн до 68 грн у містах і райцентрах, і з 54,57 грн до 63,00 грн у селах і селищах міського типу.
Також з 1 січня "Укрпошта" підвищить тарифи на пересилання поштових відправлень в межах України на 12,3%, за кордон – на 43,2%. У середньому збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку очікується в середньому на 16%. Таке рішення ухвалила НКРЗІ.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.