Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 07:24:03

Колектив редакція чернігівської районної газети "Наш Край" здивований наміром засновника призначити на посаду керівника газети сторонню людину

18.06.2012   08:22Агенцiя

Колектив Комунального підприємства "Редакція чернігівської районної газети "Наш Край" здивований, на їх думку, "несправедливим і непослідовним наміром" засновника підприємства призначити на посаду керівника газети сторонню людину, яка не має жодних переваг перед нинішнім виконувачем обов'язків редактора Любові Потапенко.

У заяві підкреслюється, що ця стороння людина "ні журналістської освіти (за освітою вчитель математики), ні досвіду роботи на керівних посадах, не володіє державною мовою в обсязі, який вимагає посада редактора друкованого засобу масової інформації."

У заяві трудового коллективу акцентується увага на те, що "За час роботи в газеті (понад три роки) Любов Потапенко зарекомендувала себе як професіонал, порядна, виважена, толерантна людина, яка ставить інтереси підприємства і колективу понад особисті. До того ж, на ниві саме газетної журналістики вона працює понад чверть віку, 20 років є членом Національної спілки журналістів України (НСЖУ), має досвід керівництва і створення газет (у тому числі обласних), двічі визнавалася колегами-журналістами журналістом року, вигравала у міжнародних фондах і реалізовувала проекти, спрямовані на розвиток регіональних ЗМІ, досконало знає мову - має філологічну освіту."

Колектив газети просить внести на сесію районної ради саме кандидатуру Любові Потапенко на посаду редактора КП "Наш край" і попереджає, що "якщо засновник не дослухається до нашої думки, залишаємо за собою право відстоювати свою позицію всіма законними способами, у тому числі й у судових засіданнях".

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини