Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 05:23:47

Нових керівників філії ПАТ "НСТУ" "Чернігівська регіональна дирекція" представили колективу. ВІДЕО

13.12.2017   14:31Агенцiя

Менеджером філії став депутат Чернігівської міської ради Вадим Соколюк, продюсером – журналіст Артем Шелковий.

«Від державного до суспільного» — процес реформування головної інформаційної артерії України триває. Під час відкритого конкурсу було обрано нових керівників колишніх ОДТРК, нині – філій Національної суспільної телерадіокомпанії. Чернігівську філію очолюватимуть: менеджер Вадим Соколюк і продюсер Артем Шелковий.

Вадим Соколюк, менеджер філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція»: «Задумав я зробити наше телебачення справді прогресивним, справді сучасним і справді незалежним – таким, яким його хоче бачити наш глядач».

Працюватимуть в тандемі, але незалежно один від одного: менеджер філії вирішуватиме тільки адміністративні питання, продюсер займатиметься контентом – наповненням теле- і радіоефіру.

Артем Шелковий, продюсер філії ПАТ «НСТУ» «Чернігівська регіональна дирекція»: «Ще один буде в нас напрямок, ключовий, головний – це Інтернет. Ми ж зараз всі сидимо в інтернеті. Тому в нас буде три напрямки».

Найближчим часом, тобто протягом цього тижня, призначать менеджера фінансів та шеф-редактора новин, заявив під час представлення виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв. Власне, новини – це пріоритетний напрям роботи філії.

Олександр Лієв, виконавчий директор ПАТ «НСТУ»: «Шеф-редактор новин – людина, яка буде автономно працювати , займатися тільки питаннями новин, взаємодіючи з головним продюсером новин і бути в пріоритеті у всієї компанії. Новини – це основне, навколо чого ми будемо тремтіти, скажемо так.»

В новий рік суспільний мовник входить з урізаним бюджетом. Замість півтора мільярда на суспільне мовлення уряд затвердив 776,6 мільйонів, тож недофінансування лишається головною проблемою НСТУ. Остаточне рішення ж щодо штату співробітників, контенту та інших питань буде відомо вже у квітні наступного року.

Телевізійний і радійний ефір також зазнає серйозних змін. Новини, ранкове та суспільно-політичне шоу, а також «Тема дня». Журналісти Чернігівської філії готові працювати над новими проектами та покращувати вже існуючі.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини