Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 05:02:51

На Чернігівщині поліція відкрила два кримінальні провадження за підкуп виборців

13.12.2017   13:39Агенцiя

Поліція Борзнянського та Городнянського відділень відкрила кримінальні провадження за зверненнями громадян про порушення виборчого законодавства. На даний час в чотирьох територіальних громадах Чернігівської області триває передвиборча кампанія.

Вибори, що відбудуться 24 грудня, мають визначити найдостойніших їх представників, які керуватимуть цими громадами протягом наступних п’яти років.

Але не скрізь ця кампанія проходить чесно, без порушень та в рамках чинного законодавства. Так, 12 грудня по поліції звернулися жителі Борзнянського та Городнянського районів, які повідомили, що їм відомі факти підкупу виборців з боку їхніх опонентів.

За обома даними фактами поліцією Борзнянського та Городнянського відділень відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця) та розпочаті досудові розслідування. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк.

Досудове розслідування триває, а поліція застерігає охочих до таких «брудних» технологій, від необдуманих або ризикованих кроків і попереджає, що реакція на протиправні дії буде негайною та адекватною.
 

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини