Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 17:37:35

Усі мешканці пошкодженого будинку по вул. Попудренка, 16 безперешкодно проживатимуть у наданому містом тимчасовому житлі до відновлення будинку

13.12.2017   09:43

12 грудня виповнюється один рік відтоді, як у Чернігові по вул. Попудренка, 16 стався обвал стіни будинку.

Міська влада відповідно до чинного законодавства зробила все необхідне для ліквідації наслідків цієї аварії. На даний час вже проведені всі необхідні підготовчі процедури: обстеження будинку з метою встановлення ступеню руйнування й можливості його відновлення, затверджений проект та його експертиза, визначений переможець відкритих торгів. Затримка тільки за тим, що ця будівля юридично має статус речового доказу в кримінальній справі, яка розглядається Новозаводським районним судом. Для початку відновлювальних робіт потрібен дозвіл суду.

Обстеження пошкодженого будинку проводив Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, проект виконував НДП «Проектреконструкція», його експертизу - ТОВ «Сіверексперт».

Згідно з розробленим проектом передбачено відновлення зруйнованої частини будівлі, посилення несучих конструкцій, будівництво скатної покрівлі, заміна внутрішніх систем каналізації, водопроводу та ряд інших робіт.

У річницю пошкодження гуртожитку виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення щодо укладення договорів на 2018 рік з установами та організаціями, які є балансоутримувачами гуртожитків, на тимчасове проживання потерпілих з будинку № 16 по вул. Попудренка в м. Чернігові до вирішення питання відновлення будинку. Від імені виконавчого комітету Чернігівської міської ради договори підписуватиме заступник міського голови - керуючий справами виконкому Сергій Фесенко. У наступному році всі мешканці пошкодженого будинку безперешкодно проживатимуть у наданому містом тимчасовому житлі до відновлення будинку по вул. Попудренка, 16.

Крім того, 31 жовтня виконком продовжив на наступний рік термін дії ордеру на тимчасове житло (однокімнатна квартира) Світлані Акуленко – матері молодої жінки, яка загинула при руйнуванні будинку.

За даними Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради, 162 мешканця пошкодженого будинку (всі, хто потребував) наразі проживають у чотирьох гуртожитках навчальних закладів міста.

Усі кімнати у цих гуртожитках відремонтовані, облаштовані додатковим обладнанням у приміщеннях загального користування. Крім того, переселенці сплачують тільки вартість комунальних послуг, а орендна плата за проживання щомісячно оплачується з міського бюджету.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини