Віктор Чумак: "Політична реформа в Україні – єдиний шлях для перезавантаження усієї системи" . ВІДЕО
Більш детально про це 24 листопада він розповів під час прес-конференції у Чернігові.

Віктор Чумак – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, лідер громадянського руху «Хвиля».
Питання винесені до обговорення:
В Україні розпочалась політична реформа – хто? що? як? навіщо?
Зняття депутатської недоторканності та нові виборчі правила - що зміниться в державі?
Чому реформа виборчої системи є першочерговим завданням?
Як зміна виборчого законодавства та створення антикорупційного суду прискорить весь процес системних реформ в країні?
Як впливає на політичне життя країни громадський рух «Хвиля»?
Які владні амбіції має лідер «Хвилі»? І з ким готовий співпрацювати заради досягнення мети?
До відома: У грудні 2015 року народний депутат Віктор Чумак був обраний членом Національного агентства з питань запобігання корупції. Щоправда,, через місяць написав заяву про звільнення, пояснивши, що працювати у новоствореному органі йому не дадуть. Тоді ж вийшов із фракції БПП.
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.