Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 серпня, 15:27:42

Ігор Вдовенко та Віктор Ткаченко обговорили актуальні питання діяльності столичного Чернігівського земляцтва

23.11.2017   07:55Агенцiя

Розглянути важливі питання земляцького життя, оцінити зроблене в поточному році та домовитись про перспективи співпраці на майбутнє – саме такою була мета сьогоднішньої зустрічі голови обласної ради Ігоря Вдовенка з очільником Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктором Ткаченком.

Зокрема, мова йшла про організаційні аспекти проведення чергових зборів членів Товариства з нагоди 22-ї річниці утворення осередку, які планують провести 12 січня наступного року.

Програмою заходу, за словами Віктора Ткаченка, передбачено демонстрацію фільму про діяльність земляцтва, презентацію фотовиставки, що ілюструє найяскравіші сторінки історії товариства, виступи народних аматорських творчих колективів Чернігівщини та традиційна робота тематичних «куренів».

У свою чергу Ігор Вдовенко відзначив, що обласна рада завжди підтримувала і продовжуватиме сприяти діяльності Чернігівського земляцтва та його осередків на Придесенні, які докладають чимало зусиль до соціально-економічного розвитку регіону, популяризації славетної історії, культури, відновлення пам’яток архітектури і мистецтва, збереження багатих традицій Чернігово-Сіверської землі.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві" 15:37

23 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди Дня незалежності України відбулось відкриття виставки «Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві».

У Чернігові відзначили День Державного Прапора

У Чернігові відзначили День Державного Прапора 15:06

П’ятнадцять років тому на знак глибокої поваги українців до одного з основних символів держави був підписаний Указ Президента про встановлення Дня Державного Прапора України.

Призначено керівника комунального закладу РЛП

Призначено керівника комунального закладу РЛП "Міжрічинський" 13:29

Виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради призначено Сергія Кошового.