Програма підтримки народжуваності в місті Чернігові: перші виплати
31 жовтня виконавчий комітет Чернігівської міської ради своїм рішенням затвердив виплату перших міських допомог при народженні дитини. Ці допомоги місто починає виплачувати відповідно до ініційованої Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком і прийнятої міською радою 21 вересня Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки.
Це 22 чернігівських родини, у двох з яких – двійні, тобто виплати – на 24 немовлят. Ці родини принесли заяви й належні документи до відділу звернень міської ради першими.
У спеціальної комісії, до якої входять медики, представники соціальних служб і депутатського корпусу, ніяких питань щодо них не виникло, тож вона затвердила список.
Загальна сума «першого траншу» допомог – 200 тис грн.
Матеріальна допомога буде перерахована на Муніципальні картки чернігівця (вони вже оформляються). Також про видачу коштів міської допомоги кожного отримувача сповістять персонально.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression