Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 11:14:51

Наступний крок співпраці Чернігівщини і Великопольського воєводства - розвиток бізнесу

07.10.2017   08:23Агенцiя

Цього тижня в.о. першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко зустрілася з делегацією Союзу роботодавців LEWIATAN Великопольського воєводства Республіки Польща.

Учасники зустрічі обговорили можливості розширення співпраці на регіональному рівні між Чернігівщиною і Великопольським воєводством.

Цього разу мова йшла про організацією обміну досвідом у сфері розвитку малого і середнього бізнесу. Так, польські гості запропонували на початку наступного року провести у Чернігові спільну дводенну бізнес-конференцію для представників підприємницької діяльності області.

Серед основних тем запланованого заходу – обговорення правових питань і проблем організації двосторонньої співпраці.

– Обласна державна адміністрація готова взяти участь в організації бізнес-конференції для підприємців Чернігівщини, аби допомогти їм набути нових практичних і теоретичних навичок у веденні свого бізнесу та скористатися досвідом своїх польських колег, – запевнила Юлія Свириденко.


Довідково:
Союз роботодавців LEWIATAN – організація, куди входять 190 провідних підприємств-представників малого і середнього бізнесу Великопольського воєводства, на яких працюють близько 20 тисяч працівників.


 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини