Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 04:07:49

Великопольське воєводство - Чернігівщина: в обласній раді обговорено основні аспекти співпраці

04.10.2017   09:48Агенцiя

3 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з делегацією Великопольського воєводства Республіки Польща.

У її складі на Чернігівщину завітали заступник президента Великопольського Союзу роботодавців LEWIATAN Пьотр Ставінський, директор Бюро Малгожата Анімуцька та представник Великопольської групи ProProgress Томаш Крушинський.

Учасники заходу обговорили можливості співпраці на регіональному рівні між Чернігівщиною і Великопольським воєводством.

Ігор Вдовенко подякував гостям за увагу до Чернігівського регіону. За його словами, з моменту першого знайомства, кожна така зустріч сприяє розвитку співпраці та появі нових ідей, які заслуговують на увагу. Голова обласної ради окремо зупинився на питаннях співпраці між польськими гмінами та нашими територіальними громадами, які на його погляд, повинні мати різносторонній характер, і, особливо, в соціально-економічній сфері.

Керівник ознайомив членів делегації з матеріалами по двох територіальних громадах Чернігівської області – Сновської міської ради та Іванівської сільської ради Чернігівського району, де діють підприємства, які могли б зацікавити польську сторону для налагодження взаємовигідних відносин.

У свою чергу, представник Союзу роботодавців воєводства Пьотр Ставінський також акцентував увагу на встановленні контактів між гмінами Республіки Польща і Українськими ОТГ. За його словами, доцільно було б провести спеціальну конференцію та обговорити на ній конкретні напрямки співпраці між адміністраціями та підприємствами, що сприяло б обміну досвідом та напрацюванню конкретних практичних і теоретичних аспектів взаємодії.

У ході сьогоднішньої зустрічі сторони також торкнулися питань масового працевлаштування українських громадян на польських підприємствах. За словами Ігоря Вдовенка, нині державна політика України як і більшості вітчизняних підприємств спрямована на те, щоб якомога зменшити цей відтік робочої сили та зробити все залежне аби таке працевлаштування у сусідній державі набуло статусу стажування, після якого б наші громадяни, вже з набутим досвідом поверталися б на українські підприємства, де створюються нові робочі місця.

Разом з тим, присутні обговорили організаційні питання можливої реалізації спільних проектів з обміну студентами між вищими навчальними закладами і професійно-технічними училищами та стосовно стажування кадрів.

Голова обласної ради висловив зацікавленість у співпраці між сусідніми країнами та сподівання, що цей процес не матиме складнощів і принесе користь обом сусіднім Європейським регіонам.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги

На Чернігівщині через аномальне весняне водопілля досі місцями підтоплені дороги 22:58

Через підйом води у річках Дніпро та Десна спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення у низці населених пунктів Новгород-Сіверської, Коропської, Сосницької, Михайло-Коцюбинської, Менської та Ріпкинської територіальних громад.

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету

Сесія Прилуцької міськради: змінили секретаря, призначили заступників, прийняли частину бюджету 22:39

20 травня у Прилуцькій міській раді відбулася 18 позачергова сесія 8 скликання. До неї долучилися 25 із 34 депутатів.

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув

На Чернігівщині під час проведення польових робіт трактор наїхав на вибуховий пристрій, водій загинув 22:24

23 травня о 17:34 на лінію 101 надійшло повідомлення про вибух на полі біля с. Киїнка Чернігівського району. До місця виклику було направлено розрахунок групи піротехнічних робіт.

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102”

Знаєте місця у Чернігові, де попри заборону продають алкоголь? Повідомте правоохоронцям, телефонуйте на лінію “102” 22:03

У зв'язку зі зверненням голови Чернігівської ОВА до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням надати адреси, де у Чернігові сьогодні незаконно продають алкоголь, звертаємось до містян, яким відомі місця такої торгівлі.

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя

Штаб-сержант Костянтин присвятив армії 20 років життя 21:58

На цей час він проходить службу в лавах Національної гвардії України.