Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 20:23:14

Ігор Вдовенко: Місцева влада повинна турбуватись про безпековий фактор своїх територій

03.10.2017   08:05Агенцiя

Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася поблизу міста Калинівка Вінницької області, голова обласної ради Ігор Вдовенко своїм розпорядженням створив робочу групу з питань безпеки громадян та недопущення надзвичайних ситуацій на території військових складів боєприпасів Чернігівської області, та провів її перше засідання.

Виступаючи перед членами робочої групи, до числа якої увійшли керівники та представники силових відомств, органів виконавчої та представницької влади, депутати обласної ради, очільники районів та громад, на територіях яких знаходяться військові склади, голова обласної ради, як керівник зазначеної робочої групи, окреслив основні напрямки дій щодо недопущення виникнення небезпечних ситуацій у так званих зонах підвищеного ризику.

В числі невідкладних заходів у цій роботі повинно бути посилення охоронних та інших безпекових чинників, які сприятимуть створенню та підтриманню належного стану речей у вирішенні цього вкрай важливого для області питання.

У ході обговорення порушеної теми члени робочої групи дійшли згоди щодо організації виїзного засідання в райони, де розміщенні військові склади, аби проаналізувати реальну ситуацію на місцях та прийняти відповідне рішення.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини