Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 02:01:45

В'ячеслав Кириленко у Батурині провів виїзне засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання

27.09.2017   11:24Агенцiя

У Батурині під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося виїзне розширене засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, завданням якої є координація дій органів державної влади та громадськості у цій сфері.

У засіданні взяли участь представники міністерств, обласних держадміністрацій (відповідальні за національно-патріотичне виховання), а також громадських патріотичних організацій з регіонів України.

Відкриваючи засідання Міжвідомчої комісії, Віце-прем’єр-міністр наголосив: "Місце проведення обране не випадково, Батурин - це важливий об'єкт, який треба використовувати для патріотичного виховання молоді, це відбудований потужний історико-культурний центр. Варто пам’ятати трагічну історію Батурина, тим більше в умовах російської агресії. Національно-патріотичне виховання питання нацбезпеки країни".

Учасники засідання обговорили активізацію роботи щодо створення при місцевих державних адміністраціях Координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання, практичні аспекти впровадження національно-патріотичного виховання на регіональному рівні.

За результатами засідання Міжвідомчої комісії  будуть напрацьовані урядові рішення, спрямованні на подальший розвиток системи національно-патріотичного виховання.

У рамках візиту в Батурин учасники відвідали Цитадель Батуринської фортеці, Палац Кирила Розумовського.

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини