Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:35:25

Керівництвом ГТУЮ у Чернігівській області прийнято участь у селекторній нараді з питань діяльності антирейдерського аграрного штабу

15.09.2017   13:22Агенцiя

15 вересня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком та керівником Управління державної реєстрації В’ячеславом Хардіковим було прийнято участь у селекторній нараді в ході якої обговорено ситуацію із захистом майнових прав власників та орендарів земельних ділянок.

По закінченні відео-селектору, під головуванням в.о першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлії Свириденко, за участю керівництва Головного територіального управління юстиції області, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, керівників Головного управління Держгеокадастру, управління Національної поліції, керівників профільних аграрних асоціацій Чернігівщини відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу.

На порядку денному засідання оперативного штабу розглядалися питання стану роботи з напрямку протидії рейдерству в аграрній сфері, зокрема щодо ретельної перевірки всіх фактів та будь-якої інформації щодо захоплення земель, викрадення врожаю, інших неправомірних дій, які потенційно можуть спровокувати конфліктні ситуації та створити соціальну напругу.

В ході обговорення питань порядку денного керівником оперативного штабу Юлією Свириденко акцентовано увагу на оперативному реагуванні правоохоронних органів на факти неправомірних дій, інформація про які може надходити до оперативного штабу, зокрема, на необхідності проведення перевірки управлінням Національної поліції у Чернігівській області фактів щодо шахрайських дій посадових осіб підприємства – орендаря ТОВ «ВАРТ і Ко», підробки документів для реєстрації права оренди, а також щодо фактів невиплати орендної плати за землю, викладених у зверненні жителів сіл Білики, Туманська Гута, Набільське Козелецького району Чернігівської області.

За результатами засідання оперативного штабу Олегом Трейтяком і В’ячеславом Хардіковим запропоновано посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян та підприємств агровиробників стосовно визначеної законодавством процедури оформлення земельних ділянок та державної реєстрації права оренди, а також щодо механізмів захисту прав у сфері орендних відносин.

З метою попередження незаконних дій, пов’язаних з реєстрацією прав нерухомість та бізнесу провести ефективну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед державних реєстраторів та нотаріусів стосовно діяльності антирейдерського аграрного штабу на Чернігівщині та визначеної законодавством процедури державної реєстрації.

http://just.cg.gov.ua/index.php?id=261761&tp=0

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини