Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 18:13:33

Керівництвом ГТУЮ у Чернігівській області прийнято участь у селекторній нараді з питань діяльності антирейдерського аграрного штабу

15.09.2017   13:22Агенцiя

15 вересня 2017 року начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком та керівником Управління державної реєстрації В’ячеславом Хардіковим було прийнято участь у селекторній нараді в ході якої обговорено ситуацію із захистом майнових прав власників та орендарів земельних ділянок.

По закінченні відео-селектору, під головуванням в.о першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлії Свириденко, за участю керівництва Головного територіального управління юстиції області, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, керівників Головного управління Держгеокадастру, управління Національної поліції, керівників профільних аграрних асоціацій Чернігівщини відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу.

На порядку денному засідання оперативного штабу розглядалися питання стану роботи з напрямку протидії рейдерству в аграрній сфері, зокрема щодо ретельної перевірки всіх фактів та будь-якої інформації щодо захоплення земель, викрадення врожаю, інших неправомірних дій, які потенційно можуть спровокувати конфліктні ситуації та створити соціальну напругу.

В ході обговорення питань порядку денного керівником оперативного штабу Юлією Свириденко акцентовано увагу на оперативному реагуванні правоохоронних органів на факти неправомірних дій, інформація про які може надходити до оперативного штабу, зокрема, на необхідності проведення перевірки управлінням Національної поліції у Чернігівській області фактів щодо шахрайських дій посадових осіб підприємства – орендаря ТОВ «ВАРТ і Ко», підробки документів для реєстрації права оренди, а також щодо фактів невиплати орендної плати за землю, викладених у зверненні жителів сіл Білики, Туманська Гута, Набільське Козелецького району Чернігівської області.

За результатами засідання оперативного штабу Олегом Трейтяком і В’ячеславом Хардіковим запропоновано посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян та підприємств агровиробників стосовно визначеної законодавством процедури оформлення земельних ділянок та державної реєстрації права оренди, а також щодо механізмів захисту прав у сфері орендних відносин.

З метою попередження незаконних дій, пов’язаних з реєстрацією прав нерухомість та бізнесу провести ефективну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед державних реєстраторів та нотаріусів стосовно діяльності антирейдерського аграрного штабу на Чернігівщині та визначеної законодавством процедури державної реєстрації.

http://just.cg.gov.ua/index.php?id=261761&tp=0

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини