Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 листопада, 01:54:56

Відбулась мирна акція

14.09.2017   08:08Агенцiя

13 вересня відбулась мирна акція руху «ПРОФСПІЛКОВИЙ НАСТУП» за участі представників Федерації незалежних профспілок України, Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» та Чернігівської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі».

Підставою, що спонукала профспілкових лідерів до проведення зазначеної акції, стало подання на участь у конкурсі на заняття вакантної посади начальника Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Чернігівській області – деяких осіб, які мають намір керувати колективом управління, кількістю близько 1500 чоловік.

Ці особи не мають необхідної професійної компетентності в сфері діяльності управління та не відповідають визначеному законодавством принципу доброчесності, що передбачає спрямованість дій державного службовця на захист публічних інтересів та відмова державного службовця від превалювання приватного інтересу під час здійснення наданих йому повноважень (ст. 4 ЗУ «Про державну службу»).

Профспілки вважають неприпустимим той безлад та зловживання, які тривають той безлад та зловживання, які тривають в сфері АПК області. В даний час готується підписання Галузевої угоди в сфері АПК і профспілки підтримали боротьбу уряду з рейдерством від якого страждає сільське господарство України.

Рейдерство фактично існує завдяки не завдяки не доброчесності ряда чиновників. В тому числі, увагу привернуло кричуще нахабство одного з високопосадовців області – Ю. Павлішена. Будучі пов’язаним з основними фігурантами гучного скандалу з приводу зловживань в сфері ветеринарії він всупереч закону «Про очищення влади» та принципам доброчесності ЗУ «Про державну службу» знову вирішив очолити не лише ветеринарію а і все Головне Управління Держпродспоживслужби вЧернігівській області.

Громадськість вважає це найгрубішим порушенням ст.4 ЗУ «Про державну службу» а пункту 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади державної служби.


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

Відбувся круглий стіл

Відбувся круглий стіл "Голодомор 1932-1933 років – наша печаль і скорбота" 15:30

Щороку, у четверту суботу листопада, відзначається День пам'яті жертв голодоморів. Напередодні цієї дати 22 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка працівники відділу документів із гуманітарних наук організували круглий стіл на тему: "Голодомор 1932-1933 років – наша печаль і скорбота".

Вечір-реквієм в пам’ять про убитих голодом

Вечір-реквієм в пам’ять про убитих голодом 12:40

«Хто знав, хто вів смертям і втратам лік» - саме під такою назвою 22 листопада в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбувся вечір-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів.

СБУ ліквідувала мережу збуту зброї та боєприпасів

СБУ ліквідувала мережу збуту зброї та боєприпасів 12:30

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою ліквідували мережу збуту вогнепальної зброї та боєприпасів, вивезених з території проведення антитерористичної операції до Чернігівської області.

Семенівські лісівники занепокоєні долею лісгоспу

Семенівські лісівники занепокоєні долею лісгоспу 12:20

На засіданні Кабінету Міністрів України 15.11.2017 р. схвалено проект Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року.