Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 вересня, 05:42:27

Відбулась мирна акція

14.09.2017   08:08Агенцiя

13 вересня відбулась мирна акція руху «ПРОФСПІЛКОВИЙ НАСТУП» за участі представників Федерації незалежних профспілок України, Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» та Чернігівської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі».

Підставою, що спонукала профспілкових лідерів до проведення зазначеної акції, стало подання на участь у конкурсі на заняття вакантної посади начальника Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Чернігівській області – деяких осіб, які мають намір керувати колективом управління, кількістю близько 1500 чоловік.

Ці особи не мають необхідної професійної компетентності в сфері діяльності управління та не відповідають визначеному законодавством принципу доброчесності, що передбачає спрямованість дій державного службовця на захист публічних інтересів та відмова державного службовця від превалювання приватного інтересу під час здійснення наданих йому повноважень (ст. 4 ЗУ «Про державну службу»).

Профспілки вважають неприпустимим той безлад та зловживання, які тривають той безлад та зловживання, які тривають в сфері АПК області. В даний час готується підписання Галузевої угоди в сфері АПК і профспілки підтримали боротьбу уряду з рейдерством від якого страждає сільське господарство України.

Рейдерство фактично існує завдяки не завдяки не доброчесності ряда чиновників. В тому числі, увагу привернуло кричуще нахабство одного з високопосадовців області – Ю. Павлішена. Будучі пов’язаним з основними фігурантами гучного скандалу з приводу зловживань в сфері ветеринарії він всупереч закону «Про очищення влади» та принципам доброчесності ЗУ «Про державну службу» знову вирішив очолити не лише ветеринарію а і все Головне Управління Держпродспоживслужби вЧернігівській області.

Громадськість вважає це найгрубішим порушенням ст.4 ЗУ «Про державну службу» а пункту 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади державної служби.


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

Фейсбучний мікс до ранкової кави 09:41

У цьому дайджесті ми зібрали найцікавіші дописи чернігівських користувачів спільноти Фейсбук за 23 вересня 2017 року

Закуски с сыром: три лучших рецепт на

Закуски с сыром: три лучших рецепт на "скорую" руку 09:10

Сыр — неотъемлемый ингредиент многих блюд, которые мы так любим.

Гороскоп на наступний тиждень 25 вересня - 1 жовтня

Гороскоп на наступний тиждень 25 вересня - 1 жовтня 08:56

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 25 вересня - 1 жовтня 2017 року

24 вересня - Всеукраїнський день дошкілля

24 вересня - Всеукраїнський день дошкілля 08:10

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини