Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 12:51:31

Відбулося пленарне засідання 31 сесії Прилуцької міської ради 6 скликання

02.06.2012   13:22Агенцiя

31 травня відбулося пленарне засідання 31 сесії міської ради 6 скликання, на порядок денний якої попередньо вносилося понад 20 питань. При формуванні порядку денного безпосередньо на сесії було внесено ще кілька питань.

На початку пленарного засідання Юрій Беркут вручив Подяки міського голови та статуетки депутатам – учасникам обласної спартакіади.


Далі міський голова озвучив звернення мешканців вулиць Шевченка та Гімназичної з проханням виступити на сесії по питанню руху важковагового транспорту по вулицях Шевченка та Гімназичній. Але депутатських голосів для підтримки даної заяви не вистачило і головуючий продовжив роботу пленарного засідання. Та підбурені певними політичними силами мешканці, до речі, не лише із заявлених вулиць Шевченка та Гімназичної, а й з інших (як сказав один чоловік, що він прийшов за компанію), порушивши регламент пленарного засідання, норми громадського порядку та етики, увійшли до сесійної зали і захопили трибуну, у результаті чого головуючий змушений був оголосити перерву.
Хоча в заяві про присутність на сесії було зазначено вісьмох мешканців вулиць Шевченка та Гімназичної, до сесійної зали певні політичні сили привели близько трьох десятків громадян, більша частина яких були просто пасивними спостерігачами, напевно, для кількості, бо одні розмовляли по телефону, інші – один з одним, ще інші знімали на камери мобільних телефонів статуетки та медалі, які отримали депутати – учасники обласної спартакіади. Прикро, що підбурені мешканці міста не розібралися в тому, що міська влада працює над вирішенням проблеми руху важковагового транспорту вулицями міста і не лише по Шевченка та Гімназичній, а й по 1 Травня, Перемоги, Козачій та інших вулицях, тому мешканцям приходити на сесію не було необхідності. Про вжиті владою заходи проінформував депутат міської ради Олексій Гавриш, озвучивши вже ухвалене рішення виконавчого комітету щодо обмеження руху важковагового транспорту вулицями міста. Наступним кроком для поліпшення ситуації стало ухвалене сесією рішення про виділення понад 40 тис.грн. на автомобільні шляхи, у т.ч. й на виготовлення дорожніх знаків, що обмежать рух важковагового транспорту.

Відповідні дорожні знаки, що обмежують рух важковагового транспорту, незабаром з’являться на вулицях міста, але проблема в тому, що вони як з’являються, так і зникають, тобто одні громадяни хочуть, щоб дорожні знаки були встановлені, а інші – категорично проти, тому робити “політику” на цьому не варто.


Депутати розглянули ряд бюджетних питань

Після перерви депутати від окремих політичних сил залишили сесійну залу, решта депутатського корпусу продовжила розглядати заплановані питання порядку денного. Зокрема, депутати розглянули ряд бюджетних питань. Заслухавши інформацію начальника фінансового управління міської ради Олени Ворони про виконання міського бюджету за І квартал поточного року, депутати відповідним рішенням затвердили звіт про виконання бюджету міста за І квартал.

Сесія затвердила звіт про направлення вільних залишків коштів загального фонду та звіт про використання коштів резервного фонду бюджету за І квартал поточного року.

Керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України № 308-р “Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”, відповідно до основних підходів щодо запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України міська рада затвердила додаток № 3.1 “Розподіл видатків бюджету м. Прилуки на 2012 рік за головними розпорядниками коштів у розрізі бюджетних програм”.

Міська рада ухвалила рішення про виділення коштів у сумі 130 тис.грн. для здійснення заходів щодо подальшої передачі земель військових містечок Прилуцького військового гарнізону у власність громади міста.
Окрім вищезазначених, депутати розглянули й інші бюджетні питання та ухвалили по них відповідні рішення.


Затверджено Правила благоустрою міста Прилуки

Відповідно до Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, з метою забезпечення в місті чистоти, порядку, належного санітарного стану, додержання тиші в громадських місцях та у зв’язку із закінченням процедури оприлюднення проекту регуляторного акта міська рада затвердила Правила благоустрою міста Прилуки, які містять загальнообов’язкові норми, що регулюють належне утримання та раціональне використання території міста, організацію упорядкування, охорону об’єктів благоустрою міста, за порушення яких настає відповідальність, передбачена законодавством України.

З метою доопрацювання депутати зняли з розгляду проект рішення “Перелік вулиць та прилеглих територій, закріплених за підприємствами, організаціями, установами, суб?єктами підприємницької діяльності”.


З метою увіковічнення пам’яті видатних людей


З метою увіковічнення пам’яті видатних людей, імена яких пов’язані із містом Прилуки, – українського просвітника, літературного діяча та педагога, автора першого словника української мови Павла Білецького-Носенка, члена підпільної молодіжної організації “Молода гвардія”, Героя Радянського Союзу Олега Кошового, видатного вченого, математика Георгія Вороного міська рада за попереднім погодженням з громадською радою ухвалила рішення про присвоєння міській бібліотеці для дітей ім’я Павла Білецького-Носенка, філіалу краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова – ім’я Олега Кошового, гімназії № 1 – ім’я Георгія Вороного.

Міська рада розглянула та затвердила ряд програм


З метою оновлення бібліотечних фондів, реалізації прав громадян на доступ до інформації та знань міська рада затвердила міську Програму “Поповнення бібліотечних фондів прилуцьких міських бібліотек на 2012-2016 роки”, адже на сьогодні дане питання є надзвичайно актуальним, оскільки з 1991 року кількість нових надходжень значно зменшилася, більшість із них застаріла і не користується попитом читачів.
Програма розрахована на 5 років, фінансування відбуватиметься за рахунок місцевого бюджету та незаборонених законодавством позабюджетних коштів. Виконання програми сприятиме поліпшенню кількісного і якісного складу фондів бібліотек, зростанню їх наукового, освітнього та інформаційного потенціалу.

З метою посилення протиракової боротьби, підвищення рівня обізнаності населення щодо профілактики і ранньої діагностики злоякісних новоутворень та поліпшення рівня оснащення діагностичною апаратурою міська рада затвердила міську Програму “Боротьба з онкологічними захворюваннями на 2012 -2016 роки”, метою якої є підвищення ефективності заходів, спрямованих на поліпшення якості первинної і вторинної профілактики онкологічних захворювань; раннього виявлення та лікування онкологічних хворих; зниження показника смертності від злоякісних новоутворень; створення умов для продовження та поліпшення якості життя онкологічних хворих.

Ураховуючи ситуацію, що склалася в галузі теплоенергетики, відповідно до вимог чинного законодавства, депутатський корпус затвердив міську цільову Програму “Розробка схеми теплопостачання міста Прилуки”, мета якої – організаційне, матеріальне та фінансове забезпечення розроблення схеми теплопостачання міста для підвищення економічної та енергетичної ефективності й надійності функціонування комунальної теплоенергетики та забезпечення належного рівня надання послуг з опалення та гарячого водопостачання.

Програма дасть можливість удосконалити та оптимізувати системи виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у місті, провести енергетичний аудит системи теплопостачання, оптимізувати існуючу систему теплопостачання міста та раціонально розмістити нові джерела теплозабезпечення.

З метою участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування міська рада затвердила 5 програм, а саме “Інноваційні підходи в організації роботи Центру надання адміністративних послуг міста Прилуки шляхом впровадження елементів електронного урядування”; “Запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів міста Прилуки”; “Організація електронного моніторингу здоров’я населення на базі Прилуцького центру первинної медико-санітарної допомоги”; “Впровадження в навчально-виховний процес Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 сучасних інформаційних технологій навчання” та “Підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів Прилуцькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2”.


Затверджено статути комунальних підприємств

Сесія ухвалила рішення про затвердження в новій редакції статутів закладів культури міста та збільшення статутних фондів комунальних підприємств комбінат шкільного харчування “Шкільний” та “Прилукижитлобуд”.

Розглянувши службову записку начальника відділу містобудування та архітектури міської ради, депутати ухвалили рішення про присвоєння назви в’їзд Франка в’їзду, який знаходиться між вулицею Франка та вулицею Фрунзе.

Депутатський корпус розглянув ряд питань, що стосуються земельних відносин, та ухвалив по них відповідні рішення.

Депутати озвучили проблемні питання мешканців міста
Під час розгляду зауважень та пропозицій депутатів міської ради народні обранці озвучили ряд питань, порушених перед ними мешканцями міста, зокрема щодо пошкодження покрівлі багатоквартирних будинків під час установлення антен приватним підприємством ТІМ, щодо стихійного сміттєзвалища на території ринку “Привіз”, щодо правильності розміщення дорожньої розмітки біля центру творчості дітей та юнацтва, щодо кронування і спилювання дерев, щодо ремонту асфальтового покриття та інші.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради


 

Останні новини Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП "Чернігівторф" 10:05

Призначення профільним Міністерством чергового в.о. директора ДП «Чернігівторф» (без оголошення конкурсу) викликало занепокоєння працівників підприємства щодо його подальшої долі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини