Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 06:45:47

Леонід Сахневич з робочим візитом побував на Срібнянщині

17.08.2017   10:14

16 серпня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич з робочим візитом побував у Срібнянському районі.

Разом з головою Срібнянської райдержадміністрації Ніною Бондаренко він провів нараду з представниками служби у справах дітей, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, а також районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основна тема обговорення – виконання розпорядження голови Чернігівської ОДА від 8 серпня 2017 року № 382 «Про забезпечення заходів щодо запобігання загрози життю та здоров’ю дітей». Розпорядження видано з метою з’ясування обставин загибелі чотирирічної дитини в селі Поділ Срібнянського району та притягнення до відповідальності винних осіб.

– Головний принцип роботи влади полягає не в очікуванні звернень по допомогу, а в безпосередній увазі до кожної сім’ї  та спільному вирішенні проблемних питань. Кожна родина і дитина, які перебувають у складних життєвих обставинах, повинні своєчасно отримувати необхідну підтримку та допомогу, – наголосив Леонід Сахневич.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації ознайомився зі станом підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду.

Також він перевірив хід робіт на об’єктах, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Цьогоріч на ці потреби Срібнянщині з держбюджету передбачено понад 1,6 мільйона гривень.


За інформацією Срібнянської райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.