Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 06:36:34

Відбулися засідання президії та постійних комісій обласної ради

31.05.2012   20:24

31 травня, відбулися засідання президії та постійних комісій обласної ради, у ході яких депутати погодили проект порядку денного дев’ятої сесії обласної ради шостого скликання, яка запланована на 8 червня 2012 року, а також розглянули окремі питання, передбачені планом роботи обласної ради на поточний рік.

На початку роботи президії голова обласної ради Анатолій Мельник проінформував депутатів, що після створення на восьмій сесії обласної ради депутатської групи “За Чернігівщину” до складу президії, відповідно до положення про президію, увійшов керівник цієї групи Микола Рудьковський. Таким чином, наразі до складу Президії входять голова обласної ради, його заступники, голови постійних комісій, керівники семи депутатських фракцій та депутатської групи “За Чернігівщину” – загалом 21 особа.

Далі депутати перейшли безпосередньо до розгляду порядку денного чергового майбутнього пленарного засідання.

Першим на сесії вирішено розглянути питання “Про звіт про виконання обласного бюджету за І квартал 2012 року”. З цього питання депутатів інформуватиме начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко.

Наступним питанням, яке народні обранці збираються розглянути на сесії, є проект рішення “Про Програму з охорони життя людей на водних об’єктах у Чернігівській області на 2012-2015 роки”. Проект Програми розроблено управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації. Метою Програми є створення безпечних умов для користування водними об’єктами та відпочинку населення на воді, забезпечення повноцінного функціонування системи попередження та реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах, розвиток і вдосконалення рятувальних сил.

Далі до порядку денного дев’ятої сесії обласної ради було вирішено включити питання “Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 березня 2011 року “Про затвердження Програми використання та охорони земель Чернігівської області на 2011-2020 роки”. Проект рішення внесено обласною державною адміністрацією. Запропоновані зміни до Програми стосуються встановлення водоохоронних зон, прибережних смуг вздовж річок, навколо озер, водосховищ, інших водойм та фінансування відповідних робіт.

Депутати також схвалили внесення у проект порядку денного сесії питання “Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 березня 2011 року “Про Програму передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2011-2015 роки”. Запропоновані зміни стосуються фінансового забезпечення Програми. Передбачається, що її фінансування буде здійснюватися за рахунок виділення субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам для закупівлі нетелей у суб’єктів племінної справи в молочному скотарстві Чернігівської області. На думку розробника Програми – головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, такий механізм сприятиме більш ефективному використанню коштів обласного бюджету і значно скоротить у часі процедуру отримання нетелей багатодітними сім’ями.

На майбутньому пленарному засіданні депутати також розглянуть питання “Про затвердження Обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки”, яка розроблена на основі Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз” та інших законодавчих актів України” і розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року “Про схвалення Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюваності на туберкульоз на 2012-2016 роки”. Реалізація заходів Програми дозволить покращити рівень надання спеціалізованої протитуберкульозної допомоги населенню області на всіх етапах.

Депутати вирішили винести на розгляд чергової сесії обласної ради проект рішення “Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області”. Даний документ є регуляторним актом. Нове Положення розроблене з метою приведення існуючого порядку передачі об’єктів комунальної власності області до вимог чинного законодавства, створення єдиного та прозорого порядку вчинення відповідних дій щодо управління комунальним майном.

На відміну від існуючого порядку передачі об’єктів комунальної власності області, затвердженого рішенням обласної ради від 2 жовтня 2008 року, зважаючи на досвід його застосування, у новому Положенні розширено коло осіб, які можуть звертатися із пропозиціями щодо передачі об’єктів комунальної власності області, встановлені конкретні вимоги до змісту відповідних пропозицій, конкретизовані повноваження управління комунального майна обласної ради щодо розгляду та підготовки документів, які вносяться на розгляд обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

До проекту порядку денного дев’ятої сесії обласної ради депутами було також вирішено включити наступні питання:

– “Про погодження спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних питних вод Остерській квартирно-експлуатаційній частині району Міністерства оборони України”;

– “Про погодження спеціального дозволу на видобування підземних питних вод комунальному підприємству “Управління житлово-комунального господарства” м. Славутич”;

– “Про ініціювання питання щодо передачі цілісного майнового комплексу бази відпочинку “Комунальник”, розташованого в с. Салтикова Дівиця Куликівського району Чернігівської області в державну власність”;

– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 березня 2004 року “Про передачу до комунальної власності оздоровчого табору “Зміна”;

– “Про передачу автомобіля “УАЗ-3741” до статутного фонду Ріпкинського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалі-зованого підприємства “Ріпки-райагролісгосп” комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” Чернігівської обласної ради”;

– “Про розподіл орендної плати комунального підприємства “Діловий центр” Чернігівської обласної ради”;

– “Про встановлення зменшеного розміру орендної плати фізичній особі – підприємцю Шуть Руслану Борисовичу”;

– “Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства “Чернігівкіно” Чернігівської обласної ради Мельником О.М.”;

– “Про продовження дії контракту з начальником комунального підприємства “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради Сахневичем Л.В.”;

– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 грудня 2010 року “Про управління корпоративними правами Чернігівської обласної ради”;

– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 грудня 2010 року “Про затвердження кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Чернігівській області”;

– “Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань на 2012 рік”.

На сесії також будуть розглянуті депутатські запити та відповіді про результати розгляду депутатських запитів, внесених на восьмій сесії обласної ради, протокольного доручення восьмої сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм

Сновська поліція повернула жителю райцентру скутер, вкрадений злодієм 15:35

Правоохоронці Сновського відділення поліції днями вилучили скутер «Хонда», який у вересні зник з двору місцевого жителя.

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП

Чернігів: рятувальники надали допомогу в ліквідації наслідків ДТП 14:47

19 листопада о 12:07 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилась на перехресті вулиць П'ятницької та С. Русової.

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування

До 4 років 6 місяців позбавлення волі засуджено чоловіка за пограбування 14:37

Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що 22.10.2018, у вечірній час, місцевий житель, знаходячись в приміщенні кухні власної квартири, розташованої в одному з будинків по проспекту Миру у м. Чернігові, у ході розпивання спиртних напоїв зірвав з шиї свого гостя золотий ланцюжок із хрестиком загальною вартістю майже 10 тисяч гривень.

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 13:57

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах

В Десні вчилися долати водну перешкоду в екстремальних умовах 13:47

В селищі Десні військові піхотинці навчалися долати водну перешкоду на бойовій техніці, зокрема БМП-1 та БМП-2.