Партія Ляшка орендує машини у родичів своїх нардепів
Вартість оренди всіх автомобілів «Радикальної партії» за три місяці - 123 863 грн.
За державний кошт «Радикальна партія» орендує п'ять автомобілів у родичів своїх нардепів.
Про це йдеться у статті «Главкому» «Державне фінансування радикально змінює Радикальну партію Олега Ляшка».
Орендований автопарк партії поповнився після отримання нею коштів з держбюджету. Так, до всім відомого авта Cadillac Escalade, яке партія орендує в партійця Олександра Гулака додались:
Renault Trafic – Андрій Купрієнко з м. Чернігів (син народного депутата від РПЛ Купрієнка Олега Васильовича);
Renault Master – Олег Бардаш з с. Шибене Київської області;
Nissan Patrol – Валентина Амельченко з м. Сновськ Чернігівської області (родичка депутата Амельченка Василя Васильовича. Цікаво, що раніше пан Амельченко начебто орендував це саме авто, про що повідомляв в декларації);
Mitsubishi Pajero sport – Світлана Кириченко, Київ. (Дружина народного депутата від РПЛ Кириченка Олексія Миколайовича).
Вартість оренди всіх автомобілів партії за три місяці – 123 863 грн.

Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.