Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:50:01

Виконавчий комітет визначив головних розпорядників бюджетних коштів для реалізації проектів-переможців міського конкурсу

27.07.2017   13:32

27 липня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради визначив головних розпорядників бюджетних коштів для реалізації проектів-переможців міського конкурсу проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016 - 2020 роки.

Як вже повідомлялося раніше, за результатами голосування конкурсною комісією переможцями визнані 8 проектів. Загалом на реалізацію цих проектів необхідно 194 754 грн.

Пропозиція щодо переліку головних розпорядників коштів міського бюджету, на які буде покладене завдання з реалізації проектів – переможців конкурсу за відповідним напрямком діяльності, ґрунтується на сутності змісту проектів, змісту основних функцій та напрямків діяльності структурних підрозділів Чернігівської міської ради.

Головними розпорядниками коштів міського бюджету для реалізації проектів-переможців визначені:

- управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради за проектами:
«Одна команда» (ГО «Центр Тактичного Навчання СОТа»);
«Профілактика шкільних хвороб (короткозорості, сколіозу) та корекція порушень зору і постави засобами фізичної культури» (ГО «Клуб настільного тенісу «СПІН»);
«Формування здорового способу життя серед дітей та молоді м. Чернігова» (БО «Чернігівський центр молодих правозахисників»).

- управління культури та туризму міської ради за проектами:
«Чернігів дружній до людей з інвалідністю” (ГО «Голос батьків»);
«Різні сцени – Неупереджений погляд» (ГО «Молодіжний драматичний театр «АмаТеа»);
«Історія міста в історіях людей, історії людей в історіях міста» (ГО “ПРОСВІТА УКРАЇНИ»);
«Чернігів - місто УНР” (БФ “ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!”).

- управління житлово-комунального господарства міської ради за проектом:
«Поезія вулиць» (ЧОМГО «Світанок»).

У прийнятому рішенні також зазначено, що при умові економії бюджетних призначень, передбачених у міському бюджеті м. Чернігова на реалізацію відповідної Програми, визнати поза конкурсом переможцем проект «Громадський транспорт, як спосіб підвищення міського патріотизму» (ГО «Агенція міських ініціатив»). Головним розпорядником бюджетних коштів для його реалізації призначене управління транспорту та зв’язку міської ради.

Крім того, головним розпорядникам коштів міського бюджету, що будуть здійснювати реалізацію проектів – переможців, рекомендовано:
- для організації заходів, пов’язаних з орендою приміщення, використовувати приміщення об’єктів, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова;
- для організації кава-брейків під час запланованих заходів, передбаченими проектами-переможцями, залучити Державний професійно-технічний навчальний заклад «Чернігівський центр професійно-технічної освіти».


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року