Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 липня, 09:50:02

На форумі у Ніжині презентувалися і досягнення громад

14.07.2017   13:20

У форумі взяли участь міський голова Анатолій Лінник, координатор проекту місцевого розвитку громад в Чернігівській області Ніна Подколзіна, заступник міського голови Сергій Дзюба, начальники управлінь та структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій та ОСББ.

На початку заходу міський голова Анатолій Лінник подякував організаторам та учасникам форуму та побажав ефективно використати час для обміну думками та досвідом: « Відомо, що найкращий спосіб об’єднати людей – залучити їх до виконання спільної справи. Цією спільною справою і є сам процес стратегічного планування. Стратегія розвитку, як документ, стане основою для всіх управлінських рішень, що стосуватимуться нашої громади. Також, наявність Стратегічного плану забезпечить умови для доступу до залучення коштів позабюджетного фінансування на проекти її розвитку. І в нас вже є гарні результати: 11 громад співвласників багатоквартирних будинків та п’ять громадських організацій міста довели, що лише спільними зусиллями та об’єднавшись, можна досягти чудового результату. Взявши участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», вони не лише реалізували мікропроекти по енергозбереженню та інноваційному врядуванню, а й мобілізувались для вирішення пріоритетних завдань та розвитку громадянського суспільства», - актуалізував Анатолій Валерійович.

Далі координатор Проекту Ніна Подколзіна доповіла присутнім про основні передумови розробки стратегічних планів розвитку на місцевому та регіональному рівні, основні види стратегічних документів, принципи стратегічного планування, схеми розробки стратегії, етапи підготовки стратегічних документів та ін.

На форумі презентувалися і досягнення громад – партнерів Проекту: ОСББ «Добробут», ОСББ «Синяківське», ОСББ «Ніжинець», і приклади впровадження мікропроектів з інноваційного врядування. «Те, що було на етапі роз’яснення і знайомства з Проектом, - не порівняти із сьогоднішнім днем. Так, було важко. Але це все досвід! І сьогодні це вже інша громада: згуртована і дружна, яка відчула, що в неї є сили і наснага на нові ідеї», - підсумувала Ніна Подколзіна.
                                                   

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині провели в останній путь загиблого воїна

На Чернігівщині провели в останній путь загиблого воїна 09:44

Вчора Чернігівщина попрощалася з земляком - капітаном Копилом Віктором Миколайовичем, який ціною власного життя захищав Україну від ворожої навали.

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки

Рятувальники навчають дітей правилам безпеки 09:32

Про безпеку треба знати - про безпеку треба дбати – головний меседж, який хочуть донести рятувальники Чернігівщини до підростаючого покоління в умовах воєнного стану.

у липні-серпні можна здобути професію манікюрника, перукаря, кравця, муляра, візажиста, бджоляра. Графік навчання від центру зайнятості 09:23

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію?

Ніжинські герої-комунальники ризикували життям заради чистого міста 09:15

Ще зовсім недавно місто здригалось від обстрілів окупантів, які нахабно вдерлись на нашу землю. Незважаючи на небезпеку та ризикуючи власним життям комунальники продовжували працювати.

Співробітника УДО на Чернігівщини судитимуть за зраду

Співробітника УДО на Чернігівщини судитимуть за зраду 09:08

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно співробітника охорони Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України за фактами самовільного залишення місця служби та державної зради (ч. 5 ст. 407, ч. 2 ст. 111 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини