Доступні ліки отримали майже 145 тисяч жителів області
Сто дев’ять аптечних закладів продовжують реалізовувати в області медичні препарати за урядовою програмою «Доступні ліки». Відповідно до цієї програми, пацієнти за спеціальним рецептом лікаря можуть отримувати медикаменти безкоштовно або з незначною доплатою.
Станом на 1 липня від початку дії програми, тобто з квітня поточного року, виписано 144 947 таких рецептів. Сума компенсації вартості ліків аптечним установам склала 4 226 000 гривень. Всього ж на рік по області на ці цілі передбачено 13 мільйонів гривень. При цьому в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації зазначають, що з травня збільшено ліміти фінансування програми по районах.
До реєстру «Доступних ліків» внесено 157 торгових найменувань лікарських засобів: 127 з них — від серцево-судинних захворювань, 24 — від цукрового діабету ІІ типу та 6 — від бронхіальної астми. Сорок п’ять із зареєстрованих препаратів — іноземного виробництва.
Реалізація програми «Доступні ліки» триває.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.