Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 20:39:34

Перепоховали героїв партизанського руху Чернігівщини Попудренка М. М. та Капранова В.Л.

11.07.2017   09:25

У Чернігові відбулось перепоховання останків героїв партизанського руху Чернігівщини Попудренка М. М. та Капранова В.Л. зі скверу ім. М. Попудренка на міське кладовище Яцево.

З військовими почестями чернігівці віддали належну шану та повагу землякам, які у складі партизанських загонів боролись за свободу Чернігівщини в роки Великої Вітчизняної війни.

У церемонії перепоховання взяли участь Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова Чернігівської міської ради ветеранів Ірина Четвертак, родичі та близькі Попудренка М.М. та Капранова В.Л., Почесний громадянин м. Чернігова Герард Кузнєцов, ветерани та громадськість міста.

Присутні у своїх виступах зазначили, що час з кожним роком віддаляє нас від воєнних подій Великої Вітчизняної війни, але про їх подвиги залишається народна пам'ять та пам'ять обелісків.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сказав: «Ми низько вклоняємося перед  мужністю наших героїв в роки війни, за їх подвиг, за мир та свободу, які вони вибороли для нас».  Він повідомив, що питання про перепоховання героїв вирішувалось таким чином, щоб провести належне захоронення героїв аби їх душі знайшли вічний спокій. Міський голова також висловив вдячність рідним та близьким за розуміння і підтримку в цьому питанні.

-  Міська влада докладе всіх зусиль для облаштування цієї ділянки землі біля могил для проведення мітингів  з метою надання належної шани та поваги, аби пам’ять про цих героїв жила вічно, - сказав Владислав Атрошенко.

 Виступили також рідні та близькі героїв. Настоятель храму «Всіх святих Чернігівських» священик Петро Казновецький провів панахиду за загиблими.

Учасники заходу поклали квіти до могил М. Попудренка та В. Капранова.

Духовий оркестр виконав Державний Гімн України, пролунав військовий салют.

Нагадуємо, що донька Миколи Попудренка, одного з організаторів партизанського руху в Україні та Героя Радянського Союзу, звернулася до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням перенести могилу її батька з центру міста на кладовище Яцево.

У листі йшлося про те, що парк у центрі міста, названий на честь її батька, давно перетворився на місце дозвілля та розваг містян, і батько має знайти вічний спокій там, де поховані його дружина та сини.

Всі необхідні роботи щодо демонтажу могил у сквері ім. М. Попудренка та перепоховання останків Попудренка М.М. та Капранова В.Л. здійснювались КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини