Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 10:38:04

Владислав Атрошенко запропонував розширити перелік заслуг перед містом, за які дається звання "Почесний громадянин Чернігова"

17.06.2017   11:06

Такі зміни до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» погодив виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 15 червня.

Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» відтепер можуть стати також:
- вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, спрямований на відновлення та/або розвиток виробництва, в разі, якщо сума інвестицій перевищує 5 млн Є;
- здійснення меценатської діяльності в м. Чернігові, спрямованої на розвиток освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони культурної спадщини, науки і наукових досліджень, розвитку інфраструктури міста без мети отримання прибутку або іншої вигоди, якщо розмір особистої майнової допомоги перевищує 2 млн Є.

Під час обговорення цього питання міський голова Владислав Атрошенко сказав, що, своїм поданням на внесення цих змін до Положення він ставив за мету знайти ще один інструмент, комунікаційну лінію, аби достукатись до сердець бізнесменів та небайдужих людей, які створюють сьогодні виробничі підприємства з новими робочими місцями для чернігівців та вкладають власні кошти у розвиток освіти, науки, культури, спорту, мистецтва та  інфраструктури міста. 

- Ми повинні дивитися по-іншому на успішних людей, як дивиться на них весь цивілізований світ, та крок за кроком змінювати нашу ментальність. Якщо ми звертаємо увагу на видатних художників, фотографів, діячів мистецтва, то маємо звернути увагу і на бізнесменів, які вкладають свої власні кошти у розвиток нашого міста, а не деінде по інших країнах. Це достойно звання «Почесний громадянин міста Чернігова», - сказав він.

Нагадуємо, що за Положенням остаточне рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» приймає комісія з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», яка розглядає пропозиції не більше трьох кандидатур загалом на рік. Засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова відбувається у липні кожного року.

Виконком дав доручення управлінню культури та туризму міської ради внести зміни до Положення на розгляд Чернігівської міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.