Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 12:54:36

Владислав Атрошенко запропонував розширити перелік заслуг перед містом, за які дається звання "Почесний громадянин Чернігова"

17.06.2017   11:06

Такі зміни до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» погодив виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 15 червня.

Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» відтепер можуть стати також:
- вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, спрямований на відновлення та/або розвиток виробництва, в разі, якщо сума інвестицій перевищує 5 млн Є;
- здійснення меценатської діяльності в м. Чернігові, спрямованої на розвиток освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони культурної спадщини, науки і наукових досліджень, розвитку інфраструктури міста без мети отримання прибутку або іншої вигоди, якщо розмір особистої майнової допомоги перевищує 2 млн Є.

Під час обговорення цього питання міський голова Владислав Атрошенко сказав, що, своїм поданням на внесення цих змін до Положення він ставив за мету знайти ще один інструмент, комунікаційну лінію, аби достукатись до сердець бізнесменів та небайдужих людей, які створюють сьогодні виробничі підприємства з новими робочими місцями для чернігівців та вкладають власні кошти у розвиток освіти, науки, культури, спорту, мистецтва та  інфраструктури міста. 

- Ми повинні дивитися по-іншому на успішних людей, як дивиться на них весь цивілізований світ, та крок за кроком змінювати нашу ментальність. Якщо ми звертаємо увагу на видатних художників, фотографів, діячів мистецтва, то маємо звернути увагу і на бізнесменів, які вкладають свої власні кошти у розвиток нашого міста, а не деінде по інших країнах. Це достойно звання «Почесний громадянин міста Чернігова», - сказав він.

Нагадуємо, що за Положенням остаточне рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» приймає комісія з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», яка розглядає пропозиції не більше трьох кандидатур загалом на рік. Засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова відбувається у липні кожного року.

Виконком дав доручення управлінню культури та туризму міської ради внести зміни до Положення на розгляд Чернігівської міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини