Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 14:28:45

Про Чернігівщину з перших вуст. Леонід Сахневич провів співбесіди з очільниками районів

31.05.2017   10:10Агенцiя

Голови чи виконуючі обов’язків очільників восьми райдержадміністрацій — Ріпкинської, Сновської, Корюківської, Коропської, Борзнянської, Ічнянської, Варвинської, Новгород-Сіверської — розповідали про здобутки, плани та камені спотикання довірених їм громад.

У співбесіді, яку проводив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, також взяли участь представники структурних підрозділів ОДА.

Отже, керівники районів мали змогу не лише доповісти про стан різних сфер життєдіяльності громади, а й почути зауваження та поради щодо розвитку окремих з них.

Першочерговими питаннями до обговорення, звичайно ж, є покращення інвестиційного клімату області та хід виконання реформи децентралізації влади. До слова, результати останньої можна вивчати безпосередньо на прикладах з області. Адже Чернігівщина має досвід створення як дрібніших ОТГ, так і тих, що охоплюють територію всього району, а також таких, що утворюються на межі кількох районів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.