Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:29:52

Депутати міськради з міського бюджету додатково виділили кошти на ремонт доріг, парків, фонтанів та заклади освіти

29.05.2017   12:06

На засіданні 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, що відбулося 25 травня, депутати міськради, окрім капітального ремонту дороги до міського пляжу по вул. Береговій (що активно обговорюється), прийняли рішення спрямувати додатково кошти й на інші сфери життєдіяльності міста.

Зокрема, на будівництво доріг, ремонт фонтанів, парків та заробітну плату для педагогів у ДНЗ, ПНЗ та профтехосвіті.

Як вже повідомлялося раніше, з 1 липня підвищаться тарифні розряди педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються з міського бюджету м. Чернігова. При цьому додаткові витрати місцевого бюджету складуть близько 4,3 млн грн.

Крім того, депутати міської ради додатково виділили кошти на енергоефективну реновацію (реконструкцію) ЗНЗ № 11 (3,9 млн грн), на поточний ремонт ДНЗ та ЗНЗ для усунення наслідків аварійних ситуацій, які виникають (2 млн грн), на придбання 24 бензокосів (168 тис грн). Загалом на освітні заклади міста додатково виділено 9,8 млн грн коштів міського бюджету.

На сферу житлово-комунального господарства загалом додатково виділені кошти у сумі 74,3 млн грн. Це, зокрема, капітальний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі – 35,3 млн грн, реконструкція фонтанів на Алеї Героїв – 16,8 млн грн, будівництво фонтанів у сквері Б. Хмельницького – 9,2 млн грн, поточний ремонт доріг – 9 млн грн. У сквері Б. Хмельницького також будуть проведені роботи з реконструкції газону та зелених насаджень: видалення старих дерев і корчування пнів, садіння нових дерев та кущів, живої огорожі та квітника, встановлення металевих конструкцій з термочашами. На ці цілі виділено 4,2 млн грн.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».