Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 05:55:11

Депутати міськради з міського бюджету додатково виділили кошти на ремонт доріг, парків, фонтанів та заклади освіти

29.05.2017   12:06

На засіданні 20-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, що відбулося 25 травня, депутати міськради, окрім капітального ремонту дороги до міського пляжу по вул. Береговій (що активно обговорюється), прийняли рішення спрямувати додатково кошти й на інші сфери життєдіяльності міста.

Зокрема, на будівництво доріг, ремонт фонтанів, парків та заробітну плату для педагогів у ДНЗ, ПНЗ та профтехосвіті.

Як вже повідомлялося раніше, з 1 липня підвищаться тарифні розряди педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються з міського бюджету м. Чернігова. При цьому додаткові витрати місцевого бюджету складуть близько 4,3 млн грн.

Крім того, депутати міської ради додатково виділили кошти на енергоефективну реновацію (реконструкцію) ЗНЗ № 11 (3,9 млн грн), на поточний ремонт ДНЗ та ЗНЗ для усунення наслідків аварійних ситуацій, які виникають (2 млн грн), на придбання 24 бензокосів (168 тис грн). Загалом на освітні заклади міста додатково виділено 9,8 млн грн коштів міського бюджету.

На сферу житлово-комунального господарства загалом додатково виділені кошти у сумі 74,3 млн грн. Це, зокрема, капітальний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі – 35,3 млн грн, реконструкція фонтанів на Алеї Героїв – 16,8 млн грн, будівництво фонтанів у сквері Б. Хмельницького – 9,2 млн грн, поточний ремонт доріг – 9 млн грн. У сквері Б. Хмельницького також будуть проведені роботи з реконструкції газону та зелених насаджень: видалення старих дерев і корчування пнів, садіння нових дерев та кущів, живої огорожі та квітника, встановлення металевих конструкцій з термочашами. На ці цілі виділено 4,2 млн грн.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.