Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:04:54

Ігор Рибаков вирішить проблеми аграріїв

24.05.2012   07:17Агенцiя

Аграрно-промисловий комплекс сьогодні переживає не найкращі часи. Є чимало питань, які можна вирішити тільки на законодавчому рівні. Народний депутат України, лідер фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков у цьому напрямку досяг певних результатів.

Аграрії Чернігівщини постійно звертаються до Ігоря Рибакова з проханням вирішити питання про підвищення закупівельних цін на молоко. Директор сільгосппідприємства "Лукново" Коропського району Михайло Гейко під час зустрічі з народним депутатом озвучив питання, яке є каменем спотикання в роботі підприємства.

"В черговий раз молокозаводи знизили закупівельну ціну на молоко, - каже керівник "Лукново", - і зараз нам не вистачає коштів на виробництво самого молока. За  останні місці переробними знизили ціну майже на 2 гривні. За ці кошти складно утримувати худобу, годувати її, платити заробітну плату людям. Ми самі не можемо вплинути на цей процес. Але, якщо далі так піде - нам важко буде виживати, не говорячи вже про розвиток".

Ігор Рибаков перейнявся даною проблемою і пообіцяв порушити її на державному рівні. За його ініціативою парламентський Аграрний комітет розглянув питання про державне регулювання закупочних цін на молоко і схвалив цю ідею. Також прийняв пропозицію щодо скорочення термінів розрахунків за поставлену сировину до 7 днів після її отримання. Таким чином, всі ініціативи Ігоря Рибакова знайшли відображення у відповідному законопроекті.

"Моя законодавча ініціатива про державне регулювання закупочних цін на молоко вже отримала позитивний висновок профільного комітету Верховної ради і, сподіваюся, знайде підтримку у парламенті при розгляді даного питання, - розповів лідер фракції "Реформ заради майбутнього".
Ігор Рибаков також вважає, що левову частку коштів, передбачених урядом на підтримку тваринництва необхідно направляти виробникам молока, а не заводам-переробникам, які можуть забезпечити розвиток за рахунок своїх прибутків. Для сільгосппідприємств кошти, влучені від продажу молока, і є джерелом для розвитку.

Судячи з усього перерахованого можна констатувати, що прохання аграріїв завдяки Ігорю Рибакову буде задоволено. На вирішення цього питання потрібен час, але головне - воно зрушилося з мертвої точки. 
Лідер фракції "Реформ заради майбутнього" впевнений, що вітчизняне аграрне виробництво може вивести Україну до провідних економік світу.

Для цього необхідний системний комплексний підхід і розробка повномасштабної стратегії. За цими напрямками і проводить свої законодавчі ініціативи Ігор Рибаков.  

 
Валентина Михайлова    
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини