Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 09:26:36

Форум "Сервіси майбутнього" зібрав у Чернігові суб’єктів надання адміністративних послуг

12.05.2017   08:54Агенцiя

Під час заходу мова йшла про створення і функціонування центрів надання адміністративних послуг на Чернігівщині.

До роботи форуму долучилися перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонідом Сахневичем, начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Каменчук, виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, депутат обласної ради Ірина Грозенко, директор Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг Андрій Дергун, начальник Головного територіального управління юстиції у області Олег Трейтяк, заступники районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, керівники центрів надання адміністративних послуг, голови об'єднаних територіальних громад Чернігівщини, представники Управління Державної міграційної служби у області, керівництво Головного управління Держгеокадастру у області, спеціалісти Чернігівської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», представники відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у області, інші зацікавлені особи.

Звертаючись до учасників заходу, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що сьогодні головне завдання - це повернути довіру людей до влади, а для цього необхідно при проведенні децентралізації та реформи місцевого самоврядування максимально наблизити послуги до громадян зробивши їхнє життя зручним та комфортним. За словами Валентина Мельничука, одержавши значну технологічну, інноваційну та фінансову підтримку, новостворені громади здатні значно полегшити життя людей та сприяти оперативному вирішенню цілого комплексу побутових і соціальних питань шляхом запровадження Центрів надання адміністративних послуг.

Перший заступник голови обласної ради відзначив Кіптівську громаду - одного з першопрохідців децентралізації на Чернігівщині, якій вдалося створити справді взірцевий ЦНАП, що торік здобув переконливу перемогу у всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування-2016».

Виступаючий висловив переконання, що форум стане гарним майданчиком для обміну думками, цікавими і корисними ідеями між очільниками новостворених ОТГ та фахівцями з надання адміністративних послуг.

У свою чергу начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Каменчук поінформував присутніх про законодавчі зміни, пов'язані із удосконаленням надання адміністративних послуг. Виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, депутат обласної ради Ірина Грозенко та голова Кіптівської об'єднаної територіальної громади Володимир Кучма поділилися досвідом створення центру надання адміністративних послуг в Кіптівській ОТГ.

Присутні обговорили Європейський досвід спрощення взаємовідносин між владою і громадою, питання надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно, громадських формувань, державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, реєстрації проживання чи перебування осіб.


За інформацією Відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини