Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 13:57:27

Попередні результати виборів у трьох ОТГ

02.05.2017   10:23Агенцiя

Наразі завершено попередній підрахунок голосів на виборах у 3 ОТГ Чернігівщини, де 30 квітня обирали голів та депутатів.

Маємо неофіційні результати.

Так, у Менській ОТГ переміг представник Радикальної партії Ляшка Генадій Примаков. Його результат – майже 48%. У його найближчого конкурента Олександра Мисника – біля 40%.

У Козелецькій ОТГ попередньо перемагає Олена Дмитренко з результатом 50%. У Валентина Бригинця – 41%.

Виборці Комарівської ОТГ віддали перевагу Юрію Кантуру – самовисуванцю, якого підтримував «Наш край». Він здобув 42% голосів. У Віктора Бондаренка від БПП “Солідарність” 32%.


http://otg.cn.ua/?p=2490

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини