Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:17:57

Сергій Сергієнко: Наша спільна задача – забезпечити людей якісними послугами

29.04.2017   10:22

Проблемні питання з надання послуг відведення каналізаційних стоків у місті Бобровиця розглянули учасники наради, яку днями провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У нараді взяли участь в.о. директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Лідія Борсук, керівники Бобровицької РДА та міста, місцевого комунального підприємства «Міськдобробут» та Бобровицької філії ТОВ «Буринський молокозавод».

На сьогодні комунальне підприємство «Міськдобробут» неспроможне платити новому власнику молокозаводу надвисокі суми за користування очисними спорудами.

Як повідомив його очільник Георгій Дудар, підписаним раніше договором передбачений добовий обсяг скиду стічних вод – 290 кубічних метрів на добу. Ці розрахунки проведені згідно з нормами споживання води, проте реально нечистот скидається значно менше. Заборгованість комунального підприємства за користування очисними спорудами становить 283 тисячі гривень.

Вирішити спірну ситуацію можна, встановивши ультразвуковий лічильник. Однак керівництво Бобровицької філії ТОВ «Буринський молокозавод» відмовляється це робити, посилаючись на технічну неможливість. І вимагає від «Міськдобробуту» оплату за договором.

— Непорозуміння, які виникли, треба вирішувати шляхом діалогу, із врахуванням реальних затрат і вимог законодавства. Наше спільне завдання – не допустити екологічної катастрофи та забезпечити людей якісними послугами, — зауважив Сергій Сергієнко.

Серед запропонованих ним шляхів – побудова на комунальному підприємстві власних міні-очисних споруд, але це тривалий процес, що потребує значного фінансування. Інший вихід – встановлення приладів обліку всіма споживачами послуг з водовідведення або лічильника стічних вод на магістральному колекторі.

За підсумками обговорення міському голові Бобровиці доручено упродовж місяця вирішити питання фінансування з місцевого бюджету встановлення будинкових лічильників питної води. Це дозволить проводити фактичний облік наданих послуг з водовідведення, що, в свою чергу, зробить можливим узгодження обсягів очищення стічних вод та перегляд раніше укладеного договору.


За інформацією Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.