Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 23:10:51

В обласній раді розглянули пропозиції щодо розподілу коштів обласного фонду охорони природи

28.04.2017   09:45Агенцiя

27 квітня відбулося чергове засідання робочої групи обласної ради з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Цього разу члени групи, до складу якої увійшли профільні фахівці, управлінці та депутати обласного органу представницької влади, обговорили пропозиції щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, внесені Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації на 2017 рік.

Провів засідання голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, член робочої групи Віктор Кияновський.

В ході обговорення питання порядку денного, в якому взяв участь перший заступник голови обласної держадміністрації Леонід Сахневич, присутні заслухали інформацію начальника відділу економіки природокористування Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Василя Новака.

Членів робочої групи було ознайомлено з понад десятком об'єктів екологічно-природного комплексу, на реконструкцію та облаштування яких з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації пропонується виділити близько 7 млн грн.

Кошти, зокрема, планується направити на:

- придбання комплекту системи аерації на базі аераторів «Аква Лайн М» для заміни зношених на каналізаційних очисних спорудах м.Прилуки;

- поліпшення санітарно-екологічного стану річки Мена на території Киселівської сільської ради Менського району (в т.ч. оплата проектно-вишукувальних робіт та державної експертизи);

- реконструкцію біологічних ставків очисних споруд КП "Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства" в селі Григоро-Іванівка Ніжинського району;

- заміну насосного обладнання на каналізаційній насосній станції «Синяківська» КП «Ніжинське управління водопровідно-

каналізаційного господарства»;

- поліпшення технічного стану та благоустрою водойми "Близниця" по вул.Лазарівка на території Дроздівської сільської ради Куликівського району;

- реконструкцію очисних споруд с.Сновянка Чернігівського району;

-дослідження антропогенного впливу на гідрологічний та екологічний режим р. Остер, інші потреби.

Обговорюючи порушене питання, учасники засідання наголошували на спірних аспектах виділення коштів на окремі із об'єктів.

Зокрема, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Сергій Журман в цілому підтримав пропозиції, але зробив зауваження на необхідності більш чіткого розрахунку коштів на оздоровлення водних об'єктів та поліпшення їх санітарно-екологічного стану. Свої пропозиції та зауваження вніс і депутат обласної ради, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Дмитро Блауш. Думки стосовно окремих аспектів обговорення порядку денного висловив начальник Дежавної екологічної інспекції в Чернігівській області Леонід Бурковський.

Як результат, в ході дискусії члени робочої групи дійшли спільного знаменника і вирішили: підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання обласної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини