Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 20:14:07

В обласній раді розглянули пропозиції щодо розподілу коштів обласного фонду охорони природи

28.04.2017   09:45Агенцiя

27 квітня відбулося чергове засідання робочої групи обласної ради з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

Цього разу члени групи, до складу якої увійшли профільні фахівці, управлінці та депутати обласного органу представницької влади, обговорили пропозиції щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, внесені Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації на 2017 рік.

Провів засідання голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, член робочої групи Віктор Кияновський.

В ході обговорення питання порядку денного, в якому взяв участь перший заступник голови обласної держадміністрації Леонід Сахневич, присутні заслухали інформацію начальника відділу економіки природокористування Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Василя Новака.

Членів робочої групи було ознайомлено з понад десятком об'єктів екологічно-природного комплексу, на реконструкцію та облаштування яких з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації пропонується виділити близько 7 млн грн.

Кошти, зокрема, планується направити на:

- придбання комплекту системи аерації на базі аераторів «Аква Лайн М» для заміни зношених на каналізаційних очисних спорудах м.Прилуки;

- поліпшення санітарно-екологічного стану річки Мена на території Киселівської сільської ради Менського району (в т.ч. оплата проектно-вишукувальних робіт та державної експертизи);

- реконструкцію біологічних ставків очисних споруд КП "Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства" в селі Григоро-Іванівка Ніжинського району;

- заміну насосного обладнання на каналізаційній насосній станції «Синяківська» КП «Ніжинське управління водопровідно-

каналізаційного господарства»;

- поліпшення технічного стану та благоустрою водойми "Близниця" по вул.Лазарівка на території Дроздівської сільської ради Куликівського району;

- реконструкцію очисних споруд с.Сновянка Чернігівського району;

-дослідження антропогенного впливу на гідрологічний та екологічний режим р. Остер, інші потреби.

Обговорюючи порушене питання, учасники засідання наголошували на спірних аспектах виділення коштів на окремі із об'єктів.

Зокрема, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Сергій Журман в цілому підтримав пропозиції, але зробив зауваження на необхідності більш чіткого розрахунку коштів на оздоровлення водних об'єктів та поліпшення їх санітарно-екологічного стану. Свої пропозиції та зауваження вніс і депутат обласної ради, член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Дмитро Блауш. Думки стосовно окремих аспектів обговорення порядку денного висловив начальник Дежавної екологічної інспекції в Чернігівській області Леонід Бурковський.

Як результат, в ході дискусії члени робочої групи дійшли спільного знаменника і вирішили: підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання обласної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини