Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 23:11:15

Підведено підсумки роботи Федерації профспілкових організацій Чернігівщини за минулий рік та окреслено основні заходи на 2017

28.04.2017   08:38Агенцiя

27 квітня відбулося другоге засідання Ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Порядок денний зібрання передбачав розгляд питань про виконання вимог профспілок по захисту прав та інтересів працюючих і завдання профспілкових організацій щодо посилення соціально-економічного захисту спілчан, внесення змін до Статуту Федерації профспілкових організацій області, виконання бюджету ФПО в області за 2016 рік та бюджет на 2017.

У засіданні також взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий та члени ради Федерації профспілкових організацій в Чернігівській області.

Голова ФПО в області Ігор Москаленко поінформував присутніх про виконання вимог профспілок по захисту прав та інтересів працюючих і завдання профспілкових організацій щодо посилення соціально-економічного захисту спілчан. Зокрема, він відмітив, що в минулому році профспілки провели значну роботу, в тому числі акції протесту на захист прав та інтересів працюючих в умовах значного підвищення ціни на газ і тарифів на комунальні послуги з метою забезпечення видатків на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення.

Керівник обласної федерації профспілок зазначив, що було проведено низку заходів із питань децентралізації влади, реформування місцевого самоврядування та галузевих реформ. За його словами, постійно здійснюється моніторинг проблемних питань, з якими стикаються профспілкові організації, які діють на території новостворених об'єднаних територіальних громад. Враховуючи, що децентралізація влади безпосередньо впливає на діяльність профспілкових організацій в ОТГ та з метою протидії сучасним викликам президія ФПУ постановила в основі роботи всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань дотримуватися принципу збереження профорганізацій у новостворених громадах.

Разом з тим, Ігор Москаленко зазначив, що на територіальному рівні, за поданням ФПО у лютому поточного року на сесії обласної ради було розглянуто питання «Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти інших типів навчальних закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів (дошкільних, позашкільних навчальних закладів та закладів профтехосвіти», яке було прийнято депутатським корпусом.

Валентин Мельничук, звертаючись до спілчан Чернігівщини, акцентував увагу на проблемах реформування освіти, медичної галузі, розвитку сфери бізнесу, рівні заробітної плати, зокрема, в органах місцевого самоврядування та об'єднаних територіальних громадах.

У своєму виступі керівник також наголосив, що, окрім відстоювання принципів соціальної справедливості в питаннях оплати праці працівників як виробничої, так і бюджетної сфер важливим і актуальним завданням є також забезпечення подальшої дієвої співпраці між виконавчою гілкою влади, місцевим самоврядуванням та профспілками.

Члени Ради Федерації профспілкових організацій області також заслухали звіт про виконання бюджету ФПО за минулий рік, затвердили бюджет на 2017 та розглянули ще низку організаційних питань.

У результаті дискусії члени Федерації профспілкових організацій області прийняли відповідні постанови.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.