Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 20:07:30

Чернігівщина втратила бійців

24.04.2017   13:34Агенцiя

Останніми днями на сході країни загинули ще двоє військовослужбовців з Чернігівської області.

22 квітня обірвалося життя 27-річного старшого солдата Павла Смирнова, уродженця села Полуботки Чернігівського району.

Павло отримав тяжке поранення внаслідок мінометного обстрілу позицій 72-ї окремої механізованої бригади в районі селища Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області. Помер у шпиталі міста Торецька.

Вчора, 23 квітня, снайперська куля обірвала життя Руслана Амірова. У червні 2015 року він вступив на військову службу за контрактом.

25-річний боєць родом із Сосниці. Також воював у складі 72-ї окремої механізованої бригади. Загинув на території сумновідомої Авдіївської «промки».

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким загиблих.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини