Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:14:31

Громадський контроль за охороною праці: роль профспілок

14.04.2017   08:21Агенцiя

Представники Департаменту соціального захисту населення ОДА та Федерації профспілкових організацій області взяли участь у семінарі-практикумі «Підвищення дієвості громадського контролю за охороною праці. Роль профспілок», який відбувся у Чернігові 12 квітня.

руки

руки

Також до заходу долучилися керівники служб охорони праці, представники підприємств, установ та організацій, які входять до складу атестаційних комісій при проведенні атестації робочих місць за умовами праці.

Говорили про роль і відповідальність атестаційних комісій, які мають ретельно проводити атестацію робочих місць за умовами праці для обґрунтованого віднесення робочого місця до відповідної категорії шкідливості. Адже від цього залежить розмір пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах праці.

Під час семінару акцентували увагу на змінах, які останнім часом відбулися в трудовому законодавстві, а також важливості укладення колективних договорів.

Головне завдання перед відповідними службами, а також профспілками — забезпечити належні й безпечні умови праці громадян, їх соціальний захист, попередити порушення трудового законодавства.

 
За матеріалами Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».