Три громади Чернігівщини визначились із кандидатурами депутатів та голів місцевих рад ОТГ, вибори яких відбудуться 30 квітня
Незабаром мешканці Менської міської, Козелецької селищної та Комарівської сільської (Борзнянський район) об’єднаних територіальних громад Чернігівщини обиратимуть очільників та депутатський корпус новостворених ОТГ.
За повідомленням Менської міської виборчої комісії на посаду Менського міського голови претендує 6 кандидатів. Серед них 4 самовисуванця: чинний голова Менської районної ради Олександр Мисник, пенсіонер Анатолій Примаков (безпартійний), тимчасово непрацюючий Павло Примаков (безпартійний) та тимчасово непрацюючий Павло Терентієв (безпартійний), а також тимчасово непрацюючий Костянтин Ніколайчук (член Аграрної партії України) і чинний Менський міський голова Геннадій Примаков (член Радикальної партії Олега Ляшка);
По 35 територіальних виборчих округах за виборчими списками політичних партій зареєстрований 241 кандидат в депутати Менської міської ради, з яких по 35 представників від ПП «Наш край», Аграрної партії України, ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Від ПП «Опозиційний блок» – 15 кандидатів, по 34 представники від партії «Відродження» та Радикальної партії Олега Ляшка, а від ПП «Об’єднання «Самопоміч» - 18.
Очолити Козелецьку селищну раду виявили бажання три кандидати-самовисуванці: директор Чернігівського відділення №41 АТ «ТАСКОМБАНК» Людмила Абакумова (безпартійна), чинний голова Козелецької районної ради Олена Дмитренко (безпартійна), головний інженер ТОВ «Фірма «СТБ» Павло Ясь (безпартійний).
На виборах депутатів Козелецької селищної ради по 26 одномандатних виборчих округах зареєстровано 158 кандидатів, з яких шляхом самовисування – 20 осіб, від ПП «Опозиційний блок» - 10, Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - 12, ПП «Наш край» - 19, ПП «Українське об’єднання патріотів- УКРОП» - 16, Радикальної партії Олега Ляшка – 21, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - 26, ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 22, ПП Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» - 12.
На посаду очільника Комарівської сільської ради зареєстровано трьох кандидатів, серед яких самовисуванці: перший заступник голови Борзнянської райдержадміністрації Віктор Бондаренко та чинний сільський голова Юрій Кантур, а також Іван Мазун (безпартійний), висунутий Радикальною партією Олега Ляшка.
По 22 одномандатних виборчих округах Комарівської сільської ради візьмуть участь 133 кандидати, з яких по 22 представника від ПП «Наш край», Аграрної партії України та Радикальної партії Олега Ляшка; ПП «Українське об’єднання патріотів- УКРОП» висунуло 8 кандидатів; ВО «Батьківщина» - 20; ПП «Опозиційний блок» – 3, також зареєстровано 36 кандидатів-самовисуванців.
За матеріалами територіальних виборчих комісій
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.