Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 21:43:38

"Доступні ліки": МОЗ оприлюднило перелік препаратів, вартість яких відшкодовуватимуть

04.04.2017   09:26Агенцiя

У списку понад 150 препаратів виробництва НІмеччини, Польщі, Туреччини, Індії та інших країн.

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило Реєстр лікарських засобів, які українці безкоштовно або з невеликою доплатою отримуватимуть за програмою "Доступні ліки". Йдеться про препарати від серцево-судинних хвороб, діабету другого типу та бронхіальної астми. Відповідний наказ та перелік оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Зазначимо, що у списку позначені 157 препаратів за міжнародною непатентованою назвою та торгівельними марками. У реєстрі також вказані форма випуску, дозування та кількість одиниць в упаковці для кожного лікарського засобу, а також строк реєстрації препарату.

Крім того, МОЗ оприлюднив оптово-відпускну й роздрібну ціну кожного препарату, а також розмір відшкодування добової дози і розмір відшкодування упаковки препарату. Визначена урядом і сума доплати у тих випадках, коли вона необхідна.

У переліку медичних препаратів – фармацевтичні виробники України, Словенії, Німеччини, Угорщини, Індії, Туреччини, Ізраїля, Греції, Франції, Мальти, Польщі, Іспанії, Ірландії, Фінляндії. З повним Реєстром лікарських засобів, що беруть участь в програмі "Доступні ліки", можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що у переліку препаратів немає ліків з РФ. За словами в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, припинення імпорту ліків з РФ не зашкодить українцям.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression