Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 09:34:18

Чернігівського депутата облради Артура Зінов'єва затримали на хабарі

31.03.2017   16:52Агенцiя

Депутата Чернігівської обласної ради Артура Зінов'єва, який є заступником голови комісії обласної ради з питань регламенту депутатської етики, законності та запобігання корупції, затримали на хабарі у 10 тисяч грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

“Затримано на гарячому директора комунального підприємства Зінов’єва Артура Петровича, який є депутатом Чернігівської обласної ради від політичної партії „Наш край“, а також є заступником голови комісії обласної ради з питань регламенту депутатської етики, законності та запобігання корупції, який вимагав 10 тисяч та був затриманий на другій частині траншу — 5 тис. грн від ФОП, за укладання договору та надання в оренду приміщення”, — повідомила Л.Сарган.

Вона зазначила, що реалізація протиправних дій проводилася спільно з слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Наразі проводяться обшуки в приміщенні комунального підприємства та Чернігівської обласної ради.

https://www.facebook.com/LarysaSargan?fref=ts

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини