Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:17:55

Як посилити національно-патріотичні настрої серед молоді - обговорили в ОДА

31.03.2017   16:19Агенцiя

Чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді відбулося 30 березня, за участі керівників структурних підрозділів ОДА, представників чернігівських вищих навчальних закладів, обласного військового комісаріату, Національної гвардії та громадських організацій патріотичного спрямування.

Заступник голови — керівник апарату ОДА, голова Координаційної ради Наталія Романова детально проаналізувала основні напрямки реалізації на Чернігівщині Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також зупинилася на проміжних підсумках проведеної роботи.

Зокрема, заступник голови зазначила, що лише в березні проведено ряд значущих заходів у царині національно-патріотичного виховання. Це відзначення Дня Українського добровольця, 100-річчя початку Української революції 1917–1921 років, а також цьогорічні дні пам’яті Тараса Шевченка, які стали культурною подією в області. Закцентувала увагу Наталія Романова і на значній роботі, проведеній в рамках всеукраїнської акції «5-й Потяг Єднання «Труханівська Січ»».

– Ми маємо оцінити, наскільки ефективно нам вдалося реалізувати свої плани і як нам скоординувати роботу в подальшому, щоб формувати національну свідомість молоді, — зауважила Наталія Романова.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш поінформувала про виконання попередніх рішень, прийнятих Координаційною радою, та повідомила про заплановані заходи з національно-патріотичного виховання на квітень цього року. Так, проводи призовників до лав Збройних Сил України, відзначення 100-річчя проголошення добровольчого українського полку імені гетьмана Петра Дорошенка та дня утворення 13-го батальйону територіальної оборони — ключове із запланованого.

Крім того, Ніна Лемеш повідомила, що 5-го квітня відбудеться перше засідання робочої групи з вивчення питання організації роботи з національно-патріотичного виховання в системі освіти області. Планується провести моніторинг системи національно-патріотичного виховання дітей в загальноосвітніх школах, обговорити питання налагодження співпраці навчальних закладів з військовими частинами, розробити план організації військово-патріотичних польових зборів учнівської молоді.

Завідувач Чернігівського кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вадим Антошин продемонстрував патріотичні ролики, створені працівниками закладу, а також озвучив, чим планує жити центр у найближчий час. Він закликав молодь активніше долучатися до всіх заходів, адже тут відбуваються культурно-мистецькі вечори, систематично експонуються виставки, демонструються фільми патріотичного спрямування.

Про заходи з національно-патріотичного виховання серед студентської молоді поінформували представники двох чернігівських вишів: педагогічного та технологічного університетів.

На завершення члени Координаційної ради домовилися розробити систему якісних і кількісних показників ефективності проведених патріотичних заходів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.