Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 11:24:58

Вибори у Комарівській ОТГ – є другий партійний кандидат

29.03.2017   13:28Агенцiя

28 березня, визначився один з кандидатів на голову Комарівської об’єднаної громади, що у Борзнянському районі. Кандидатуру на цю посаду, а також кандидатів у депутати ради висунула місцева конференція Радикальної партії Ляшка.

«Приклавши неабиякі зусилля для створення Комарівської ОТГ, районна організація Радикальної партії Олега Ляшка, не могла залишитись осторонь виборчого процесу. Саме тому на Конференції було прийнято рішення висунути кандидатів на голову та депутати до Комарівської об’єднаної територіальної громади на місцевих ви борах 30 квітня 2017 року», – написав у Фейсбуці депутат обласної ради Анатолій Хавило.

Кандидатом на посаду голови громади від РПЛ Івана Мазуна, Красносільського сільським голову попередніх скликань. Саме він свого часу долучався до створення Комарівської ОТГ

Раніше повідомлялось, що свого кандидата на посаду голови Комарівської ОТГ висунула партія “Наш край” – це чинний Комарівський сільський голова Юрій Кантур.

Довідково. Комарівська об’єднана громада – перша ОТГ у Борзнянському районі. Об'єднуватиме села Комарівка, Берестовець, Іллінці, Красносільське, Запоріжжя, Прохори, Шевченка, Смоляж, Ховми, Ворона, Линівка та Сидорівка. 20 жовтня 2016 року розпорядженням голови Чернігівської ОДА затверджено позитивний висновок щодо об’єднання громади. 30 квітня тут обиратимуть голову та депутатів ради.

OTG.cn.ua

Останні новини Чернігівщини

Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24

Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.

На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06

У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.

«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.

На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 32 небезпечних події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 31 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини