Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 09:39:26

Бахмацька райрада ухвалила свободівські ініціативи щодо ультиматуму владі та національно-патріотичного виховання

15.03.2017   14:29

14 березня на сесії Бахмацької районної ради депутати одностайно підтримали текст звернення до Верховної Ради України, щодо вимог Революції гідності, проголошеного націоналістами 22 лютого 2017 року на Марші національної гідності в Києві.

Голова Бахмацької районної «Свободи», депутат районної ради Денис Сергієнко озвучив вимоги Революції гідності, про які йшлося у зверненні до Верховної Ради України. «Наші вимоги до влади, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану: негайно припинити соціальний – ціновий, тарифний та пенсійний – пограбунок! Навіть не думайте приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства. Народ вимагав від вас протилежного – повернення незаконно приватизованих активів у власність держави. Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею. Відчепіться від малого та середнього підприємництва. Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори і олігархат! Зупиніть торгівлю з т. зв. «Д-ЛНР» – торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання т. зв. «особливого статусу Донбасу»,- йшлося у зверненні.

Також депутатами одностайно підтримали, розроблену свободівцями, Бахмацьку районну програму національно-патріотичного виховання на 2017-2021 роки. Зокрема, програмою передбачено: організація вишкільних заходів серед молоді, поїздки на станцію Крути, Холодний Яр та на місце Конотопської битви.

Також надання фінансової та організаційно-методичної допомоги громадським організаціям (об'єднанням) національно-патріотичного спрямування у проведенні військово-історичних фестивалів, військово-патріотичних зборів, реконструкцій воєнно-історичних подій, військово-патріотичних ігор та військово-спортивних таборів для молоді; впровадження скаутських «пластових» та «сокільських» методик для заходів таборового типу; проведення спільних з Бахмацьким райвійськкоматом заходів з виховання молоді, облаштування пам’ятних місць та знаків у Бахмацькому районі, пов’язаних з боротьбою за волю України та багато іншого.
                                                                            
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".