Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 18:20:07

Співробітництво з Європейською Академією Берліну обговорили в облдержадміністрації

15.03.2017   10:46Агенцiя

14 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та в.о. директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик провели зустріч з представниками Європейської Академії Берліну. Очолював іноземну делегацію директор Академії – Професор Доктор Екарт Штратеншульте.

Мета візиту – обговорення співробітництва у рамках реалізації між проектом «AGREE» та іншими заходами у сфері формування належного врядування в Україні. Зокрема, йшла мова про можливу участь співробітників Чернігівської облдержадміністрації в семінарах у Берліні.

Проект «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі» (AGREE) сприяє обміну новітнім досвідом та підтримує Україну в трансформаційних процесах, а також впровадженні принципів ефективного управління (так званого «доброго урядування»).


Довідково:

За ініціативи Міністерства закордонних справ Німеччини Європейська Академія Берліна проводила у 2016 році ряд семінарів для українських службовців органів державної влади та місцевого самоврядування на тему «Добре урядування».
Основною ідеєю німецько-української Академії доброго урядування та підвищення компетентності в Європі є підтримка кадрів в Уряді та облдержадміністраціях, а також орієнтованих на реформи фахівців центрального та місцевого рівнів.

 

За інформацією Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини