Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 04:31:29

Артур Зінов’єв привітав багатодітних матерів

16.05.2012   10:42Агенцiя

Голова відділу зв’язків з громадськістю Чернігівського міського благодійного фонду “Милосердя і Доброта” Артур Зінов’єв вважає, що найголовніша людина в житті кожного – це мама.

– Для наших матерів ми зажди залишаємося дітьми, навіть коли стаємо дорослими. Мамина любов оберігає нас все життя, додає нам сил, – говорить Артур Зінов’єв.

Тому до Дня Матері до організації “Милосердя і Доброта” запросили багатодітних матерів та матерів-героїнь.

Артур Зінов’єв привітав жінок зі святом, подякував їм за мужність, витримку, безсонні ночі. Побажав їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя і безмежної любові своїх синів та дочок.

– Кожну з вас можна назвати героїнею, незважаючи на те, маєте ви такий статус чи ні. Адже далеко не кожна жінка відважиться народити навіть більше трьох дітей, – сказав Артур Зінов’єв.

Багатодітних матерів пригощали чаєм та солодощами, подарували їм квіти. Не часто жінки збираються у такому колі, тому кожна з них мала нагоду поділитися повсякденними турботами, розповісти про наболіле і похвалитися своїми дітьми.

– Багатодітним матерям необхідно більше приділяти уваги з боку держави і місцевої влади. Тоді не треба буде бідкатися, що жінки стали менше народжувати. Турботу про багатодітних матерів я вважаю своїм обов’язком, – сказав Артур Зінов’єв.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини