Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:28:19

Артур Зінов’єв привітав багатодітних матерів

16.05.2012   10:42Агенцiя

Голова відділу зв’язків з громадськістю Чернігівського міського благодійного фонду “Милосердя і Доброта” Артур Зінов’єв вважає, що найголовніша людина в житті кожного – це мама.

– Для наших матерів ми зажди залишаємося дітьми, навіть коли стаємо дорослими. Мамина любов оберігає нас все життя, додає нам сил, – говорить Артур Зінов’єв.

Тому до Дня Матері до організації “Милосердя і Доброта” запросили багатодітних матерів та матерів-героїнь.

Артур Зінов’єв привітав жінок зі святом, подякував їм за мужність, витримку, безсонні ночі. Побажав їм міцного здоров’я, щастя, благополуччя і безмежної любові своїх синів та дочок.

– Кожну з вас можна назвати героїнею, незважаючи на те, маєте ви такий статус чи ні. Адже далеко не кожна жінка відважиться народити навіть більше трьох дітей, – сказав Артур Зінов’єв.

Багатодітних матерів пригощали чаєм та солодощами, подарували їм квіти. Не часто жінки збираються у такому колі, тому кожна з них мала нагоду поділитися повсякденними турботами, розповісти про наболіле і похвалитися своїми дітьми.

– Багатодітним матерям необхідно більше приділяти уваги з боку держави і місцевої влади. Тоді не треба буде бідкатися, що жінки стали менше народжувати. Турботу про багатодітних матерів я вважаю своїм обов’язком, – сказав Артур Зінов’єв.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ