7 партій в Чернігові погодились "фільтрувати" своїх кандидатів
15 травня в чернігівському експертному клубі "Чиста політика" представники чернігівських обласних організацій 7 політичних партій підписали Меморандум про чесні вибори.
Підписання Меморандуму відбулося під час круглого столу "Політичні партії Чернігівщини за чесні вибори", який був ініційований Чернігівською координаційного радою громадянського руху ЧЕСНО.
Підписавши Меморандум, Чернігівські обласні організації політичних партій висловили свою підтримку 6 критеріїв доброчесності громадського руху ЧЕСНО та зобов'язались враховувати їх при висуненні кандидатів у депутати до Верховної Ради України по мажоритарним округам Чернігівської області .
Водночас Чернігівська координаційна рада ЧЕСНО зобов'язується проводити незалежне, неупереджене і чесне дослідження кандидатів політичних сил, а також всебічно і неупереджено інформувати громадськість про результати досліджень кандидатів щодо відповідності 6 критеріям доброчесності:
Свій підпис під Меморандумом залишили представники чернігівських організації партій ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Народна Самооборона", "Демократичний альянс", Європейської партії, УНП, Мерітократичної партії.
Представник партії "Громадянська позиція" повідомив про готовність підписати документ, ще три партії КПУ, Фронт Змін та Народна партія сказали, що приймуть рішення після партійного обговорення.
На жаль, проігнорували захід, зокрема, такі відомі політичні сили, як Партія регіонів та УДАР. Якщо відсутність керівництва УДАРу можна пояснити візитом до Чернігова в цей день лідера Віталія Кличка, то принципове ігнорування в Чернігові громадського руху ЧЕСНО з боку владної Партії регіонів залишаться незрозумілим.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.