Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 12:55:39

7 партій в Чернігові погодились "фільтрувати" своїх кандидатів

16.05.2012   07:32Агенцiя

15 травня в чернігівському експертному клубі "Чиста політика" представники чернігівських обласних організацій 7 політичних партій підписали Меморандум про чесні вибори.

Підписання Меморандуму відбулося під час круглого столу "Політичні партії Чернігівщини за чесні вибори",  який був ініційований  Чернігівською координаційного радою громадянського руху ЧЕСНО.

Підписавши Меморандум,  Чернігівські обласні організації політичних партій висловили свою підтримку  6 критеріїв доброчесності громадського руху ЧЕСНО та зобов'язались враховувати їх  при висуненні кандидатів у депутати до Верховної Ради України по мажоритарним округам Чернігівської області .

Водночас Чернігівська координаційна рада ЧЕСНО зобов'язується проводити незалежне, неупереджене і чесне дослідження кандидатів політичних сил, а також всебічно і неупереджено інформувати громадськість про результати досліджень кандидатів щодо відповідності 6 критеріям доброчесності:
Свій підпис під Меморандумом залишили представники  чернігівських  організації партій ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Народна Самооборона", "Демократичний альянс", Європейської партії, УНП, Мерітократичної  партії.

Представник партії "Громадянська позиція" повідомив про  готовність підписати документ, ще три партії КПУ, Фронт Змін та Народна партія сказали, що приймуть рішення після партійного обговорення.

На жаль,  проігнорували захід, зокрема, такі відомі  політичні сили, як  Партія регіонів та УДАР.  Якщо відсутність керівництва  УДАРу можна пояснити візитом до Чернігова в цей день  лідера Віталія Кличка, то принципове ігнорування в Чернігові  громадського  руху ЧЕСНО з боку  владної Партії регіонів залишаться незрозумілим.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу

Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу 10:53

У громадах області органи місцевого самоврядування, представники бізнесу та громадськості об’єднуються, щоб разом протидіяти поширенню коронавірусу.