Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 13:08:01

Ігор Рибаков: “Молоді люди повинні відчувати впевненість у завтрашньому дні”

14.05.2012   16:31Агенцiя

12 травня пройшли випускні вечори. Сотні молодих дівчат та юнаків отримали путівку у доросле життя. Народний депутат України, лідер фракції “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков надіслав свої вітання випускникам шкіл.

“Сьогодні ви вступаєте на дорогу самостійного життя, – сказано у привітанні. – Ви обираєте шлях, по якому підете далі. Я бажаю вам знайти справу свого життя, улюблену роботу. Вчіться, підкорюйте нові і нові вершини! Нехай корабель вашого життя пливе щасливими морями та океанами!”.

Від народного депутата України Ігоря Рибакова всі медалісти північних районів області, якими опікується лідер фракції “Реформи заради майбутнього”, отримали подарунки. В руках сьогоднішньої молоді знаходиться майбутнє і країни в цілому і кожного населеного пункту зокрема.

На думку Ігоря Рибакова, від того, як проводиться молодіжна політика на державному рівні і наскільки досконале законодавство з молодіжних проблем залежить економічний і культурний розвиток регіонів.

Ігор Рибаков наголошує, що для молодого покоління необхідно створити належні умови для навчання та роботи. Молодь повинна відчувати впевненість у завтрашньому дні, державну підтримку в отриманні доступного житла, турботу про молоді родини тощо. Над цими питаннями фракція “Реформи заради майбутнього” на законодавчому рівні працює у Верховній раді.

“У нас є пропозиції, які допоможуть покращити стан молоді і вирішити цілу низку молодіжних питань, – сказав Ігор Рибаков. – І ця робота проводиться постійно”.

Валентина Михайлова

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу

Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу 10:53

У громадах області органи місцевого самоврядування, представники бізнесу та громадськості об’єднуються, щоб разом протидіяти поширенню коронавірусу.