Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:20:36

Про якість обслуговування громадян – на колегії Пенсійного фонду в області

18.02.2017   11:27Агенцiя

За участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Леоніда Сахневича 16 лютого, у Прилуках відбулося виїзне розширене засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України в області.

До заходу також долучилися Голова правління Пенсійного Фонду України Олексій Зарудний, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, голова Федерації профспілкових організацій області Ігор Москаленко.

Підбиваючи підсумки минулого року, начальник Головного управління Пенсійного фонду в області Юрій Юрченко повідомив, що на Чернігівщині своєчасно та в повному обсязі забезпечено пенсійні виплати. У порівнянні з січнем 2016-го на кінець року розмір пенсій збільшився на 9,2% (143,83 гривні).

Станом на 1 січня цього року на обліку в управліннях Пенсійного Фонду області перебували понад 351 тисяча осіб. Середній розмір пенсійної виплати – 1715,04 гривні. Більше 56 тисяч – працюючі пенсіонери, які в середньому отримують 1740 гривень.

Олексій Зарудний, зі свого боку, акцентував увагу на підвищенні якості обслуговування пенсіонерів:

– Сьогодні триває адміністративна реформа, утворюються нові територіальні громади. Органи Фонду мають оперативно реагувати на це, наближаючи надання послуг до мешканців області.

Як відомо, на Чернігівщині утворено 16 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшли 254 населені пункти. На їх території проживає понад 150 тисяч пенсіонерів – майже 31% від усіх мешканців.

Досвідом тісної співпраці з управлінням Пенсійного фонду в Козелецькому районі поділилася секретар Кіптівської об’єднаної територіальної громади Віта Кучма. Так, у пенсійному органі визначено фахівця, відповідального за обслуговування цієї громади. Ним щотижня проводиться прийом громадян, а у разі необхідності здійснюються виїзди у віддалені населені пункти. До того ж із спеціалістом управління і керівництвом ОТГ налагоджено скайп-зв'язок.

Про фаховість та своєчасність надання послуг жителям області говорив і Леонід Сахневич. Крім обслуговування пенсіонерів, він торкнувся питання забезпечення всього спектру адмінпослуг, у першу чергу – в об’єднаних територіальних громадах, які наразі проходять процес становлення.

– Кошти територіальних громад необхідно витрачати виважено, перш за все, спрямовуючи їх на розвиток інфраструктури для покращення умов життя людей, – наголосив перший заступник голови ОДА.

Усі виступаючі зазначали, що вчасні та якісні послуги для жителів області – першочергове завдання місцевих органів влади. А реформування системи надання послуг управліннями Пенсійного Фонду в області має відповідати також і загальній концепції децентралізації на Чернігівщині.

До речі, з метою удосконалення обслуговування громадян управліннями Пенсійного фонду з серпня минулого року впроваджено централізовану систему призначення та виплати пенсії на основі електронної пенсійної справи.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.