Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 03:05:59

Про якість обслуговування громадян – на колегії Пенсійного фонду в області

18.02.2017   11:27Агенцiя

За участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Леоніда Сахневича 16 лютого, у Прилуках відбулося виїзне розширене засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України в області.

До заходу також долучилися Голова правління Пенсійного Фонду України Олексій Зарудний, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, голова Федерації профспілкових організацій області Ігор Москаленко.

Підбиваючи підсумки минулого року, начальник Головного управління Пенсійного фонду в області Юрій Юрченко повідомив, що на Чернігівщині своєчасно та в повному обсязі забезпечено пенсійні виплати. У порівнянні з січнем 2016-го на кінець року розмір пенсій збільшився на 9,2% (143,83 гривні).

Станом на 1 січня цього року на обліку в управліннях Пенсійного Фонду області перебували понад 351 тисяча осіб. Середній розмір пенсійної виплати – 1715,04 гривні. Більше 56 тисяч – працюючі пенсіонери, які в середньому отримують 1740 гривень.

Олексій Зарудний, зі свого боку, акцентував увагу на підвищенні якості обслуговування пенсіонерів:

– Сьогодні триває адміністративна реформа, утворюються нові територіальні громади. Органи Фонду мають оперативно реагувати на це, наближаючи надання послуг до мешканців області.

Як відомо, на Чернігівщині утворено 16 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшли 254 населені пункти. На їх території проживає понад 150 тисяч пенсіонерів – майже 31% від усіх мешканців.

Досвідом тісної співпраці з управлінням Пенсійного фонду в Козелецькому районі поділилася секретар Кіптівської об’єднаної територіальної громади Віта Кучма. Так, у пенсійному органі визначено фахівця, відповідального за обслуговування цієї громади. Ним щотижня проводиться прийом громадян, а у разі необхідності здійснюються виїзди у віддалені населені пункти. До того ж із спеціалістом управління і керівництвом ОТГ налагоджено скайп-зв'язок.

Про фаховість та своєчасність надання послуг жителям області говорив і Леонід Сахневич. Крім обслуговування пенсіонерів, він торкнувся питання забезпечення всього спектру адмінпослуг, у першу чергу – в об’єднаних територіальних громадах, які наразі проходять процес становлення.

– Кошти територіальних громад необхідно витрачати виважено, перш за все, спрямовуючи їх на розвиток інфраструктури для покращення умов життя людей, – наголосив перший заступник голови ОДА.

Усі виступаючі зазначали, що вчасні та якісні послуги для жителів області – першочергове завдання місцевих органів влади. А реформування системи надання послуг управліннями Пенсійного Фонду в області має відповідати також і загальній концепції децентралізації на Чернігівщині.

До речі, з метою удосконалення обслуговування громадян управліннями Пенсійного фонду з серпня минулого року впроваджено централізовану систему призначення та виплати пенсії на основі електронної пенсійної справи.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.